referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sergej
Utorok, 22. októbra 2024

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
08.05.2011
dedo    Reagovať
hmmmmmm
chote do pici vateneee
21.04.2009
jaaa    Reagovať
hmmffffffff
kazdy ma na drogy ine nazory a mne je to ukradnute rozhodne by sa nemalo zasahowat do ich zivota nejakimi pouceniemi ked chcu tak chcu to uz nezmenis........
18.02.2011
....    Reagovať
Re: hmmffffffff
nemáš pravdu.. všetko sa dá zmeniť, ak sa chce.. zato že neuznávaš názory odborníkov by som ti strelila facku.. najmúdrejšia osoba na svete.. človek sa zabíja.. a ty povieš, že to už nezmeníme,?? a ako potom dopadne tento svet.. ??? ak tu bude polovica takých ako ty.. tak to už aj môžeme rovno vymrieť. hlupák
08.02.2011
utajena    Reagovať
Re: Re: Neberte drogy dajte ich mne
jebo jebo,chorý človek toto
17.12.2010
fety/fety    Reagovať
ja jsem maruna a beru taky drogy
ja som zacala pred 5r.je to tak.ked chyba chemia je to na prd.ja uz 4dnik teraz taham a bolo by vsetko v poho keby som videla citat co pisem.este mam odlozene tak na tie 3,4dni ak nie kratsie.ja drogy nelubim piko a ganju,ecko berem ako predpisanz liek.musi to bzt vzdy a vsade
07.08.2010
fosforovy    Reagovať
fety-tety
caute fetaci.zacalo to cele pred 8-mi rokmy.ako by som to napisal s frajeriny som to vyskusal,a teraz?ma ide slahnut ked si nedam davku..o pervitine pisem som na tom zavisli a pomoc na toto asi neexistuje.aj teraz som s fetovany jak dindaj.tak mi stoho jebe ze si to asi hodim a bude pokoj.priznam sa ja lubim drogovat ale.....
09.05.2006
Pavol Šamaj    Reagovať
Neberte drogy dajte ich mne
Môj názor je taký že drogy su najlepšia vec čo môže byť.Drogy si vždy dám keď idem masturbovať
28.02.2010
kkt    Reagovať
Re: Neberte drogy dajte ich mne
si kkt nula
01.07.2008
nehehe    Reagovať
Ganja4ever
Drogy su picovina ale trava raz za cas to je panska vec to nepochopite ale zas ked ste zavisli moc tak je to v p....
14.12.2009
ollie    Reagovať
Re: Ganja4ever
mas skusenosti
14.09.2009
riso    Reagovať
hulic
som skureni a je mi dobre huuuuu
27.10.2008
salous    Reagovať
omyl.
cooo? ziadne trvale nasledky ? ziadne ciastocne poskozovanie? ..ze to nejake studia dokazali ?? kamo tak ty si tej trafky uz kruto vyj..bkanyy
....ja fajcim tiez ale aspon neverim a nepisem taketo kktiny...staci sa len trochu
zamysliet a logicky si z toho vyvodis ze to co si napisal je tazka kktina...daj si facku a nerob tu chujavu tym co o tom este moc nevedia

http://sk.wikipedia.org/wiki/Marihuana#N.C3.A1sledky_pou.C5.BE.C3.ADvania
(a precitaj si to este raz poriadne hlavne tu tambulku kde su vypisane skutocne ucinky...skutocne vedecky dokazane...

a vyseci co pisete/drogy su super/ ..neverim ze mate vela rokov :D
27.03.2009
ETu    Reagovať
Re: omyl.
drogy su svinstvo ale marihuana by sa za drogu povazovat ani nemala..Kto nam poskytol marihuanu ? no predsa sam nas velecnenny boh ..čista priroda ziadna chemiaa...vazme si darov zeme
16.03.2009
toy    Reagovať
hovadina
podla mna je to uplna hovadina nedal bi som taku somarinu na net
17.02.2009
mmm    Reagovať
:ooooo
ty vole to čo za maniak pisal šak to keby som začal toto cele čitať ta to by ešte moje vnučata dočitavali
17.02.2009
mmm    Reagovať
:oooo
ty vole to čo za maniak pisal šak to keby som začal toto cele čitať ta to by ešte moje vnučata dočitavali
07.10.2007
1zjedzminohy    Reagovať
droga
je to dobre je to pekne ale myslim si ze pre dnesok by uz stacilo
29.12.2008
buba    Reagovať
Re: droga
hmmm...nie kazdy vie mat svoju zavislost pod kontrolou!!!!
27.10.2008
salous    Reagovať
omyl.
cooo? ziadne trvale nasledky ? ziadne ciastocne poskozovanie? ..ze to nejake studia dokazali ?? kamo tak ty si tej trafky uz kruto vyj..bkanyy
....ja fajcim tiez ale aspon neverim a nepisem taketo kktiny...staci sa len trochu
zamysliet a logicky si z toho vyvodis ze to co si napisal je tazka kktina...daj si facku a nerob tu chujavu tym co o tom este moc nevedia

http://sk.wikipedia.org/wiki/Marihuana#N.C3.A1sledky_pou.C5.BE.C3.ADvania
(a precitaj si to este raz poriadne hlavne tu tambulku kde su vypisane skutocne ucinky...skutocne vedecky dokazane...

a vyseci co pisete/drogy su super/ ..neverim ze mate vela rokov :D
01.07.2008
nehehe    Reagovať
Ganja4ever
Drogy su picovina ale trava raz za cas to je panska vec to nepochopite ale zas ked ste zavisli moc tak je to v p....
01.07.2008
nehehe    Reagovať
Ganja4ever
Drogy su picovina ale trava raz za cas to je panska vec to nepochopite ale zas ked ste zavisli moc tak je to v p....
01.07.2008
nehehe    Reagovať
Ganja4ever
Drogy su picovina ale trava raz za cas to je panska vec to nepochopite ale zas ked ste zavisli moc tak je to v p....
01.07.2008
nehehe    Reagovať
Ganja4ever
Drogy su picovina ale trava raz za cas to je panska vec to nepochopite ale zas ked ste zavisli moc tak je to v p....
18.05.2008
mici    Reagovať
Re: Neberte drogy dajte ich mne
radsej skap
13.01.2008
cucinka    Reagovať
droggggggy
ako cete ale mal bi kazdy robit ako uzna za vhodne
 
   1  |  2    ďalej ďalej
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.