referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Marcel
Utorok, 20. apríla 2021

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Sexuálne zneužívanie detí
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
03.07.2007
Adrian    Reagovať
Zneuzivanie zneuzivania
Počul som, ze sa takéto obvinenie dá v našom štáte veľmi ľahko zneužiť. Keď sa manželka chce zbaviť muža, stačí keď ho obviní zo zneužívania malých detí a v napr. v Bratislave, v Centre Nádej si veľmi radi vylepšia štatistiky aj image a deti zmanipulujú tak, aby vyzerali zneužívané... A polícia takto obvinenému mužovi ZNEMOŽNÍ akúkoľvek obhajobu.

Sadzby za trestný čin sex. zneužívania sú dnes 7 až 12 rokov väzenia! Týmto nechcem popierať, že týraným a zneužívaným treba pomáhať, obzvlášť deťom. Chcem upozorniť, že v mene pomoci už doslova zlikvidovali množstvo nevinných ľudí. Napr. vo väzení v Dubnici je možno 500 väzňov, z toho polovica je mužov, ktorých tam dostal vlastné manželky. Z nich je veľmi vysoké percento nevinných a ešte vyššie takých, ktorých manželka cielene vyprovokovala.

Pretože týranie a zneužívanie sa vačšinou odohráva bez svedkov, je ho ťažko dokázať, ale ešte ťažšie je obhájiť svoju nevinu. Pritom napr. vyšetrenie na detektore lži naša polícia nepoužíva. Pritom detektor, ktorý majú naši policajti patrí k najmodernejším a spoľahlivosť má vraj nad 95%. Obvinený má síce teoretické právo na obhajobu ale v praxi ho naša polícia aj justícia POTIERAJÚ. Obvinený nemá šancu dostať sa na detektor, lebo polícia a justícia mu to znemožňujú! Ani keď si chce obvinený sám zaplatiť vyšetrenie!

Útulky pre týrané ženy, ktoré sa tvária, že pomáhajú sú podľa mňa banda zaslepených feministiek. Ak sú v rodine nejaké problémy (a nemusí byť za ne automaticky zodpovedný muž...), seriózny psychológ najprv zistí, v čom problémy spočívajú. Na to ale ani zďaleka nestačí výboveď ženy. Žena môže zámerne klamať, môže byť ukecaná kamarátkami, matkou, môže byť psychycky chorá atď. Alebo môže ísť o problém, ktorý manželom prerástol cez hlavu, lebo s s ním nevedeli sami poradiť a ktorý sa dá veľmi ľahko vyriešiť napr. u seriózneho psychológa. Toto však v útulkoch nevyšetrujú - oni automaticky nahovárajú tie ženy na rozvod a na kriminalizáciu manžela. Nahovoria ich, aby si same spravili modrinu a v našom štáte muž nemá šancu obhájiť sa. Policajti aj sudcovia sa tvária, že keď má žena lekársku správu o nejakom zranení, že to automaticky spravil muž. Lenže kto má kúsok logiky, vie že to vôbec nemusí byť tak. A napriek tomu ZNEMOŽŇUJÚ obvineným obhájiť sa na detektore lži, ktorý v takejto situácii býva často jediným možným dôkazom o nevine.

To, čo píšem, vyzerá ako z rozprávky, ale verte mi, toto je z praxe. Bohužiaľ.
23.03.2006
noe    Reagovať
poohodlnost
Je lahke napisat referat cely stiahnuty z nemenovanej web. stranky :-))
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.