referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Demeter
Sobota, 26. októbra 2024

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Láska na pár dní (umelecke ...
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
14.03.2010
zuzulienka    Reagovať
celkom peknucke
suhlasim s tym ze pribeh je velmi krasny a velmi dojemny ale umelecke to nebolo
08.03.2010
Juraj    Reagovať
zaujimave
Chcelo by to koniec ale zatial super
02.10.2008
raduška    Reagovať
krasnucke
je to super a na koci sa mi chcelo plakat,,,ako sa to skoncilo?
06.05.2008
domčurik...:)    Reagovať
Pecka..:)
Mnoo mne sa to welmoo pačkalo..:) nemáám slov...wed šeci už šecko powedali..:) fakt supišne.:)
03.05.2008
nika    Reagovať
da sa
nie som ta nika z rozpravania.....ale celkom sa mi to pacilo.musim dat sice za pravdu ostatnym ze toto umelecke rozpravanie nebolo ale bolo to dost mile.....
10.03.2008
Zuzana    Reagovať
super
Velmi pekne, akurat si mohol este trosku doplnit koniec ale inak to bolo super :)
06.03.2008
SARA    Reagovať
CHCEME VEDIEŤ KONIEC!
JANKA VEĎ NAPÍŠ ČI SA EŠTE STRETLI!
06.03.2008
SARA    Reagovať
HEZKY
DOSŤ DOBRÝ PRÍBEH, SA MI TO VEĽMI PÁČILO, LEN BY MA ZAUJÍMALO, ČI SA TÍ DVAJA NAKONIEC EŠTE STRETLI. KEĎ TU PÍSALA TÁ NIKYNA SPOLUBÝVAJÚCA, ICH DÚFAM NEIAKO SKONTAKTOVALA.
09.12.2007
Jozef    Reagovať
Ked to nie je vymyslene, tak si ma dojal
Si hlava kamoš! Dúfam, ze si ostal po tejto krásnej a pritom zlej skúsenosti, taký citlivý, ako si sa prejavil
18.05.2007
Janka    Reagovať
Ty vole- reaguje Nikina spolubyvajuca
Pocuvaj tarny, ja som s tou Nikou bývala na izbe. Zivot je nahoda, ze prave ja som sa k tomu referatu dostala.My sme si aj pisali, len akosi sa to tam niekde zastavilo.Inac ja som ta Janka.
No a fakt pekne.
Ti napisali ze nic moc tak zavidia. Vies mozno sami nezazili lasku a nie este na 11. septembra. Proste symbolika. Drzim prsty.
29.03.2007
mato    Reagovať
fajne
pisat vies no musim suhlasit, ze naozaj ziadne rozuzlenie, proste si nechal aj citatelov na konci trpiet..
25.03.2007
mato    Reagovať
vzborne
super uplne dobre
25.03.2007
Tonka    Reagovať
mas talent na pisanie ale bolo to slabe
bolo to zaujimave chlapce, pekne napisane, ale fakt to nemalo pointu, ziadne rozuzlenie, nic proste... ale mas talent, kludne by si mohol pisat
25.03.2007
jjj    Reagovať
fajne!!!!!!
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu yeaaaaaaaaaaah
25.03.2007
robo    Reagovať
pekne
máš talent chlapče, veľmi pekne napísane a hlavne dojímave
25.03.2007
fero    Reagovať
nadhera
veľmi pekne napísane, super
25.03.2007
taanickaa    Reagovať
nadhera
nezvyknem davat prispevky,no po precitani ma zahrnuli zimomriavky po celom tele...naozaj kraaasny pribeh...presne vies priviest cloveka do danej chvile,nadherne vies opisat situaciu,taky krasny dojemny pribeh som uz dlho necitala :( fakt super,skus nejaku knihu napisat :) urcite si ju kupim :)))
24.03.2007
????    Reagovať
Re: No jednoducho bomba!!
zdieľam názor väčšiny, t.j., taká slaba priemernosť. Ale snaha sa ceni...
26.11.2006
jnr    Reagovať
:Dfakt fakt dojaty som :D:D
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
02.04.2006
faktor    Reagovať
Matka-zem
jeziiiis, dobre mozno pribeh je dojimavy, to okej!!! Ale tu ide o to rozpravanie a o jeho umelecke prvky ktore mi tam chybaju, takze soda kamo..
 
   1  |  2    ďalej ďalej
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.