referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Aurel
Piatok, 25. októbra 2024

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
E.M.Remarque: Na západe nič nové
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
27.10.2010
kika    Reagovať
dobre
Myslim, ze to bolo velmi dobre. Mame to ako povinne citanie, ale zial som nikde nezohnala knihu. Dakujem najma za tie tropy, na nich je nasa prof asi zavisla ci co. Este raz diky moc, podla mna si to mal mat za 1. (ale 1 by asi u nej nemal ani sam remarque zo slohovej prace) :)
19.03.2006
jaja    Reagovať
kniha
to je najlepší spisovateľ na svete. teda, aspoň bol...
28.11.2005
jozo    Reagovať
moje hodnotenie
no tak to ja teda nerozumiem, ze co to mate za profku, ked ta ohodnotila znamkou dobry...mam sice zopar detailov, ktore by som poupravil, ale inak to hodnotenie nepovazujem za objektivne.vyborne spracovany referat. aj bez precitania knihy by som sa teraz odvazil predstupit a porozpravat volaco o tom diele.
05.11.2005
autor    Reagovať
ewulka
No zbytocne ako zbytocne. Mali sme dost blbu profku a ani toto jej nestacilo. Len tak z prdele som to nerobil take obsiahle. A tropy mi nikto nediktoval neboj.
17.10.2005
Ewulka    Reagovať
Hrôza
Tento referát sa mi nepáčil. Je zbytočne obsiahly. Má vyše 6000 slov! Je to normálne na referát? Podľa mňa nie. Mne sa to nepáči. Akoby si bol prepísal celú knihu. A tie rôzne trópy?! To Ti určite profka nadiktovala na hodine abo... No z vlastnej hlavy to podľa mňa nemáš....aj keď Ťa nepoznám. 4
09.02.2005
Zzz    Reagovať
je dobry?
aky je vlastne tento referat, ked ma nie velmi dobry priemer, ale kazdy ho tu vychvaluje... ?
02.01.2005
Mimi    Reagovať
Ty kokso
si fakt dobry ,teba tak mat doma,ale stacil by mi aj tvoj mozog,tak ak ho nebudes potrebovat tak daj vediet.
28.11.2004
kaja    Reagovať
fuuuu
ty kokso tak toto je fakt nieco, klobuk dolu.odkaz tomu kto ti to ohodnotil ze je riadny kreten.chcela by som ho vidiet ako by on nieco take napisal
01.11.2004
Feo    Reagovať
Pekne, ale VYTAZNY s tvrdym Y..
len mi to udrelo do oci, a poriadne...
12.10.2004
Ivinka    Reagovať
Perfektne...
Nasla som vsetko co potrebujem...
25.09.2004
Dolores    Reagovať
Wawww
Nechapem,ako taketo nieco mohol clovek s jednym mozgom vyprodukovat,takze cumim so sankou dole a fakt dik.
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.