referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Aurel
Piatok, 25. októbra 2024

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Život čaká na nás, my čakáme na ...
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
03.02.2010
Fero    Reagovať
Zaujimave
Velice zaujimave. Sice trosku negativisticke ale aj tak dobre.
Rozhodne som to musel docitat az do konca.
14.02.2008
radees    Reagovať
trapos
tha dost od veci uvaha.. sorry
14.02.2008
radees    Reagovať
trapos
tha dost od veci uvaha.. sorry
29.11.2007
majky    Reagovať
uplni hudak co to pisal
CHALAN MAL BY CO NAJSKOR NAVSTIVIT PSYCHIATRA BO TO VYZERA NA SAMOVRAZDU
15.10.2007
JANKA    Reagovať
WAAAAAAAAW
TAK TOTO BOLO VELMI DOBRE...ALE AUTOR BY MAL CO NAJSKOR NAVSTIVIT PSYCHIATRA BO TO VYZERA NA SAMOVRAZDU...ALE AJ TAK POTLESK...VYBORNE
24.03.2007
asis18    Reagovať
originalne, ale...
fu ha...... prvy sloh na nete, ktory som citala uplne do koca... aj ked nesuhlasim so vsetkym co si tam popisal... podla mna urcite raz zistis, preco si tu... pre kazdeho jedneho z nas ma zivot zmysel...kazdy si ho vsak predstavujeme pod niecim inym...
verim, ze aj ty si mal v detstve sny. mozno o nich nikto nevedel a do dnes nevie...ale oni su stale v tvojom vnutri a ty tuzis po ich naplneni... aj ked to mozno nechces dat najavo... drzim palce, aby sa to raz podarilo:)
24.03.2007
asis18    Reagovať
originalne, ale...
fu ha...... prvy sloh na nete, ktory som citala uplne do koca... aj ked nesuhlasim so vsetkym co si tam popisal... podla mna urcite raz zistis, preco si tu... pre kazdeho jedneho z nas ma zivot zmysel...kazdy si ho vsak predstavujeme pod niecim inym...
verim, ze aj ty si mal v detstve sny. mozno o nich nikto nevedel a do dnes nevie...ale oni su stale v tvojom vnutri a ty tuzis po ich naplneni... aj ked to mozno nechces dat najavo... drzim palce, aby sa to raz podarilo:)
05.11.2006
trulinkO    Reagovať
sdslll
uchzlovina ""
06.03.2006
Alex    Reagovať
nazory malych umrncanych zasranov nie su nazory
Keby ste si to skutocne mysleli tak by ste to nezverejnovali na tomto fore,vobec to ze ste na tomto fore znamena ze si zivot vazite len si neviete zapriet vlastnu nezrelost,tym ze sa prejavujete negativne si kompenzujete oblasti,v ktorych ste nikdy dobri neboli a ani asi nebudete,je to len zufale vyrovnavanie komplexov dospievania alebo komplexov z dospievania,mozno ste inteligentni lebo ako vidim uvedomujete si fakty zivota ale kvalitu ste este nepochopili a myslim ze aj za taky kratky cas akym zivot disponuje na toto zabudnete,boli by ste sprosti a hanbou pre ludstvo keby ste sa tvrdohlavo drzali pesimizmu,bodaj byvas zivot riadne vyplieskal aby tieto vase nazory mali aku taku hodnotu....pokial sa mylim tak beriam spat....ale pochybovat o vas sa bude vzdy lebo zivot je prilis kratky,,,,,
07.03.2006
quidoo    Reagovať
Re: nazory malych umrncanych zasranov nie su nazory
pachatel sa vracia na miesto cinu...
polopatisticky povedane
ja (subjetivne) som stastny - dovody preco si nechavam pre seba :-)
svet (objektivne) je vymysleny na pi..
snad som objasnil co som cim myslel...
ale diskusia sa tu za ten rok strhla celkom dobra...
skusali ste to niekto pouzit v skole?
02.03.2006
saska    Reagovať
doplnok
mala som problem podpisat sa chcela som tak ako to je ze alex ale potom pozeram ze uz tu niekto taky je aj s celou rodinou.....
02.03.2006
saska    Reagovať
co je dolezite ak nie zivot?nic len my mu prikladame dolezitost
plne s tebou suhlasim zdielam ten isty nazor o zivote pred tvojim referatom som citala jeden kde vyzyvaju k tomu aby sme sa obratili k bohu ze nam vo vsetkom pomoze hej ?hovno - prepac boh na nas z vysoka kasle tak ako na nas kasle zivot a my ludia?nestacia nam vojny a katastrofy my si musime zivot strpcovat netoleranciou sebeckostou nenavistou ako keby nebol uz dost o nicom ale co kariera vladne svetom raz sa vsetci vyvrazdime a bude dobre.aj tak je zivot kratky ale coho skracuje?to ze o tom vieme vedia macky alebo vtak?myslia ze zivot je vecny nik im to nepovdal preco to povedali nam?zivot by bol neznesitelny kebz bol vecny je viac nestastia ako stastia a ze je to vlastne milosrdenstvo ze nezijeme vecne tak vela stastia v tom labzrinte a pekny pohreb prajem a odpocinok
01.02.2006
Alex    Reagovať
hrdgrgrgrfews
myslim ze ludia su dost sprosti pokial nechcu ist s tebou na pivo ,potom musia byt aspon tak infantylni ako je tvoj nazor na svet...
25.01.2006
quidoo    Reagovať
co jeeeee?
preco sa vsetci boja ist so mnou na pivo? posobim az tak psychopaticky?
15.01.2006
drticka    Reagovať
obdivujem
mam z tohto referatu velmi zmiesane pocity. na jednej strane sa mi velmi pacil, ale preco som sa potom takmer rozplakala??

nemam co ine povedat, ako OBDIVUJEM. autora, text, motiv. preto, ze si sa to sem vobec odvazil dat. ale to neznamena, ze s tym suhlasim...

a aj tak to tu vsetko stoji za hovno...
27.11.2005
quidoo    Reagovať
natoo
hej dufam ze to vsetko dobre dopadne...
17.11.2005
Alex    Reagovať
nadej
Budem dufat aby ta raz pohltila laska,pre tvoje vlastne dobro.Mimochodom, dobra rada Alexov brat....
17.11.2005
Alexov brat    Reagovať
SPRAV S
ano,,,,,,,silne slova
protirecenia az po kkt ....blbosti
mas toho v sebe asi vela ale je to za straaaaaasnow priepastou...
tak blizko a pritom taak straaaasne daleko
btw skus niekoho naozaj milowat.....mozno najdes nieco co si este nenasiel......

alex n1 bro!
17.11.2005
Alexov brat    Reagovať
naco0o
preco si to sem pisal
aky to malo pre teba zmysel
napisal si ze pre teba nema zmysel nic......
takto sa ty pozeras na svet?niaky zmysel???niake dvovody iba nedostatok svetla(volame to tma)
s akym umyslom si sem daval toto
aby si ukazal kde si.....XCES POCUJ ZE MAS SUPER MYSLIENKY.....a nechce nieco v tebe aby ti to niekto vyvratil
daj mi ten dovod.......
10.04.2005
Dii    Reagovať
.....
tak ty si musel v detstve prezit poriadne trauma!!
uvaha dobra, ale keby bola este o kusok dlhsia, asi by som zaspala. niekedy aj menej je viac. D
13.04.2005
quidoo    Reagovať
Re: .....
na detstvo sa stazovat nemozem... a dlzka ? tak tou sa rad popysim... :-)
17.11.2005
Alexova sestra    Reagovať
Re: Re: .....
este jedna vec ,hrozne si protirecis.ale nie sem tam ale permanentne.mozno prave v tom spociva zdroj tvojho omylu.nebudem ti vypisovat s cim,ked tak si to vsimni sam.v skutku je toho az prilis...apropo spolupatricnost...
17.11.2005
Alex    Reagovať
smejem sa div neumrem...
Nezalezi co dosiahnes,ale co s akymi umyslami robis...
 
   1  |  2    ďalej ďalej
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.