referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Demeter
Pondelok, 26. októbra 2020

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Benny Hinn: Falošný prorok?
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
23.02.2012
waagbistritz69    Reagovať
*****
http://www.youtube.com/watch?v=5lvU-DislkI

btw ludia ktori maju potrebu oznacovat za bludy a inak nerespektovat ine viery su ucineni dementi))
svato - moslimovia nevyznavaju mohameda ako boha, veria v jedineho boha (po arabsky allah) prakticky totozneho s bohom v zidovskom a krestanskom ponimani) a nefetuj tolko
09.08.2010
jaa    Reagovať
dodatok
tak nebudme smiesni branhamisti.. ;)
09.08.2010
jaa    Reagovať
.....
benajah: trojicu opisuje Sväté písmo. napr. hned na začiatku
Tu je Božia trojjedinosť potvrdená úplne jednoznačne. Boh povedal: „Učiňme človeka na svoj obraz, podľa našej podoby“ (1. Mojžišova 1, 26). Nikto nemôže prehliadnuť slovo „učiňme“, ktoré je v množnom čísle.

V našej reči na označenie jednej veci (osoby, atď.) používame jednotné číslo. Keď hovoríme o viac ako jednej veci, používame množné číslo. Hebrejčina je však ešte presnejšia. Okrem jednotného a množného čísla má aj „duálnosť“ (dvojitosť), a tá slúži výlučne na dve veci alebo skutočnosti. Množné číslo používa len keď ide o tri alebo viac vecí. A tento rozdiel medzi duálnosťou a množným číslom je veľmi dôležitý, keď uvažujeme nad prvým menom, ktorým sa Boh v Biblii predstavuje. Meno Elohim sa uvádza výlučne v množnom čísle.
15.05.2010
benajah    Reagovať
trojica
Už to že verí v trojicu ktorú vymyslela rkc z neho robí falošného kresťana.
13.11.2008
Peter    Reagovať
Benny Hinn
Nemyslím si že je falošný prorok! Treba si to prečítať a záverri si každý robí sám.Inač druhý diel Pomazanie je tiež veľmi dobrý.
30.10.2008
Anna    Reagovať
sväto
Presne tak, Benny Hinn robí všetko na oslavu a pre Ježiša Krista, ktorý žije. Nikdy nežiada za seba, ale žehná iným v Jeho mene a na oslávenie Jeho mena, teda mena Ježiša Krista. Je to skvelý služobník od Pána a veľmi požehnaný, osobne som sa s ním stretla.
19.05.2008
sväťo    Reagovať
vieš čo je falošný prorok?
Benny Hinn volá ľudí k p. Ježišovi Kristovi. Falošní proroci nebudú volať ľudí k Spasiteľovi, ale iba k náhražke: p. Marií, svätým a Mohamedovi, Budhovi a iným bludom. To B.Hinn nerobí !!! Po ovocí ich poznáte...
24.01.2008
sofia    Reagovať
Este nieco
Zabudol si vo svojom prispevku spomenut to co zdoraznoval x-krat Hinn v svojej knihe: ze Otec, Syn i Duch Svaty su vzdy zajedno, nikdy si neodporuju. Je uplne jedno ku ktoremu z nich hovoris. S tym rozdielom, ze Duch Svaty nam bol zoslany po smrti Pana Jezisa ako nas Utesitel, aby nas privadzal k Otcovi a Synovi - uz sa nemodlime my ale Duch sa za nas prihovara nevyslovitelnymi vzdychmi (Ri, 8-26).
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.