referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Gejza
Sobota, 25. januára 2020

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Radnóti Miklós
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
05.12.2011
aaa    Reagovať
RE: zistite si dejiny
ale ved si precitajte prave ceske dejiny kde sa pise o uhorsku a tam slovakov ani len nespominaju, madari tu boli prví - Húni a Pagan, ked uz si taky velky slovak tak sa nauc pravopis Y/I :) a Vy sa dava ked niekomu vykas a nie ked pouzivas plural mnozneho cisla :) to nevadi, ved aj Slota robi chyby ze ?:) a mimochodom Slovensko porusilo Trianonsku zmluvu...
10.09.2009
jaa    Reagovať
všetci sme doma,lebo domov je tam,kde máme rodinu,priateľov !
Cawte.Akože som si tu prečítala vaše príspevky,sú fakt okúzlujúce :DDD Ale aj ja k tomu niečo dodám. Už som sa zoznámila aj so zlými maďarmi aj slovákmi. Obaja máme chyby,či sú väčšie alebo menšie. čo by bolo,keby sme sa začali podporovať v tých dobrých veciach ? Nebolo by to lepšie ?
15.03.2008
bbb    Reagovať
hej ved my sme doma
ved madari boli tu najprv, slovaci a slovensko len prisiel tu a nechce odist, ani normalnu historiu nema! Slovensko je iba od 1989, tak co hovorite ze mame odist?
12.07.2008
pagan    Reagovať
Re: hej ved my sme doma
ČOO? Sorry ale máš trašné medzery. Najprv si zisti niečo o vašej a našej minulosti, že kto bol na tomto uzemi skorej a kto od koho preberal kultúru. Ale budiž nebudem sa rozčuľovať a redšej ti napíšem pár historický faktov. Slovania patria medzi najstarších obyvateľov Európy. Odpradávna obývali územie, o ktorom hovoríme ako o pravlasti všetkých Slovanov. My Slováci sme západní slovania. Západní Slovania osídlili územie dnešného Poľska, Nemecka, Česka, Slovenska, Rakúska a Maďarska. Kočovní a výbojní Maďari tak postupne prešli na usadlý spôsob života a začali sa venovať organizácii svojho štátu pod vedením dynastie Arpádovcov. Takže Maďari len prišli niekedy v 10. storočí okupovať cudzie uzemie... Inak to bol kočovný národ bez kultúri. Vlastne Vy, Maďari ste jedinou "škvrnou" na inak takmer čisto slovanskej Strednej a Východnej Európy.
PS. Vlastne nič proti Vám nemam, ale každy na svojom územi. A hlavne nehovor o niečom o čom nemaš ani šajnu a máš písať bludy.
16.06.2008
Sia:)    Reagovať
Re: hej ved my sme doma
Presne bbb má pravdu! Nevieme preto robiť nič! Veď nie sú až taký zlý ľudia! aj ja viem po maďarsky je to celkom dobrý jazyk! Aj sa s nimi bavým sú super ľudia :) A pred rokom 1989 bol madarčina povinný jazyk tu na SLOVENSKU!!!! :)
12.08.2007
Béla Kovacs    Reagovať
Co proti nam mate?
Jasne, ale ze sa vsetci pchate do riti USA a opicite s anglictinou, to je asi v poriadku, vy Slovaci zasrati od tych americkych riti.
12.08.2007
Bela    Reagovať
Co proti nam mate?
Jasne, ale ze sa vsetci pchate do riti USA a opicite s anglictinou, to je asi v poriadku, vy Slovaci zasrati od tych americkych riti.
22.05.2007
sad    Reagovať
Re: Madari do piče!
Správne! Do piče s nimi!!!
22.05.2007
Béla Bugár fas    Reagovať
Madari do piče!
Skurvená madarčina nemá čo robit na slovensku! Preč s madarmia pomadsarčenými slovákmi!!
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.