referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Alojza
Streda, 23. októbra 2024

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Denník princeznej
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
30.12.2008
moncici    Reagovať
super
podla mna je tato knizka uplne bombova a omnoho lepsia ako film.mii hlavne zavidim michaela ale zatial posledne vidanie tejto knizky je velmi smutne.ale doporucujem precitat >D meg cabotova je prosto suprova.a zivot na manhatane musi byt fakt spica
17.06.2008
nikolka    Reagovať
jeeeeeej
kraaasne no uplne bomba wow
21.01.2008
anjelixxxxx    Reagovať
kto je autor a ake je wydawatelstwo??,,
newete nahodou kto napisal tu knihu dennik princeznej a este ze ake je wydawatelstwo??????pls odpiste na e-mail
30.05.2007
hahaha    Reagovať
no lutujem vas
citate tu knihy no tak to ste uz ako ze fakt dobry hmm citajte citajte
09.01.2008
emacQa    Reagovať
Re: no lutujem vas
haha asi taQ:D ale to ye dobre lebo inaQ by som nemala z kade na citatelsky:D:D
30.05.2007
klesk    Reagovať
Re: no lutujem vas
hmm asi tak good nazor :-P
19.06.2007
pomelion    Reagovať
sara nesuhlasim
podla man su tie knihy svetove ale film bol velmi slaby v porovnani s nimi, ak si este necitala knihu to je uz potom ina vec
08.06.2007
Sara    Reagovať
celkom to ujde
toto co som si citala ma velmy nezujalo ale pozerala som film a ten ja ovela,ovela lepisi.
07.06.2007
Vika    Reagovať
Noooo.....
Je to celkom dobree..:D
30.05.2007
hahaha    Reagovať
citanie
citate tu knihy no tak to ste uz ako ze fakt dobry hmm citajte citajte
30.05.2007
hahaha    Reagovať
nicmoc
citate tu knihy no tak to ste uz ako ze fakt dobry hmm citajte citajte
29.05.2007
Ena    Reagovať
tha...
Tha akoze referat nic moc ale ta na povinne mi to staci .... nechce sa mi viac hladat =)
29.05.2007
nika    Reagovať
jsddfh
podla mna to bol dobry referat
27.05.2007
starmee    Reagovať
sorry2
suhlasim... na pisanie vazne nie si.... ale... napr to bol pan Gianini a nie pan Gionny ci ako si to napisala ty... ja som tu knihu cital a zatial 7 dielov ale..keby si mala odprezentovat moju knihu v referate ..tak by som zrejme nepredala ani 1 kus... no aspon ze citat ta bavi =))).. PS: nic v zlom ak si sa nahodou urazila..ja to iba moj nazor
24.05.2007
kathryn    Reagovať
sorry
sorry ale to je dost hrozny referat. ziadna casova naslednost tam nie je, vobec nevysvetleny konflikt ani postavy si poriadne nepredstavila a nevie sa ze kto je kto. ale inak vidno ze tu knihu mas velmi rada a asi si ju aj viackrat citala. tak to skus este raz a prepracuj si referat
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.