referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Miloslav
Nedeľa, 3. júla 2022

Pobox

ATLAS

Prihlásenie

@atlas.sk
Zaujímavosti o referátoch
Traja pátrači - Záhada horiacej ...
Meno:
E-mail:
Nadpis:
Text príspevku:
05.06.2011
AAA    Reagovať
lllla
wdWDWADADAWDAW
05.06.2011
Marko    Reagovať
NAZOV
Dakujem vam ze sze mi pomohli ale nvm aky je napis : Traja patraci : a ? zahada rukopisu?
31.03.2011
FOXIK    Reagovať
Re: sorry
nwm ale de je koniec a to newa ucka nezisti xD
25.01.2011
čaj    Reagovať
lol xDDD
toto sa mi bude úplne hodiť idem si to opísať ... :) ... učitelku poteší =D ... o pár hodín to budem potrebovať dpč :D:D:D:D ..
08.06.2010
lol lol lol    Reagovať
debila
a kuva kde je od toho koniec ???
06.06.2010
jozef    Reagovať
xDddd
hadsdssdsdsad
19.04.2010
kggggggggg    Reagovať
dgggggggggg
diky moc mame to precitat ale nechce sa mi aspon to opisem
01.03.2010
stromcek    Reagovať
strasne
pre bbbbbbbboha
14.06.2009
Rebeka    Reagovať
fhufčl
nasa krauska uctelka chce by sme len citali a tento je obsah akostvoreny :D
03.02.2009
anonym    Reagovať
haluz
mno tak to musel byt riadny papek ktoremu sa to celo pisat aale inac celkom haluz
16.01.2009
sssssssssssssssss    Reagovať
sssssssssssssssss
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
05.05.2008
radka    Reagovať
sorry
obsah je super ......zajtra uz musim mat precitanu knihu thak som to vyuzila !!!inac je to supeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!je to povinne lebo nas ucitel si to vymyslel ale prezijaem ci¨tam zahadu horicej veze pa
04.04.2008
TrI    Reagovať
Traja Patrččíiiii
Traja pátrači odpočívajú na pláži v Rocky Beach a malý chlapec menom Cris im donesie obálku, ktorú mu dal neznámy muž. Traja pátrači obálku otvorili a v nej bol list a dalšia obálka. V liste bolo napísané, aby obálku doručili nejakému Johnnymu dnes o 22:00 na rohu Carey street a Arden street. O 22:00 nijaký Johnny neprišiel, iba okolo pátračov prešla žena s ryšavými vlasmi na čiernom mercedese. O niekoľko minút ich pristavila policajná hliadka a podozrievala ich, že sú banda, ktorá prepichuje pneumatiky, alebo že sú vlamači, po ktorých pátra policajný vrtuľník. Našťastie pátrači poznali inšpektora Cottu, ktorému hliadka zavolala a on potvrdil, že pátrači nie sú žiadni zločinci.

Keď sa vrátili, išli rovno do hlavného stanu otvoriť obálku. V obálke bol list v ktorom bol návod, ako získať rukopis, ale pátrači ho museli rozlúštiť. Prišli na to, že rukopis nájdu v Kráľovskom národnom parku, tak sa rozhodli že ráno ta pôjdu na výlet. Ale ráno Peter zistil, že má prepichnuté pneumatiky na aute, a tak museli ísť na starom Bobovom chrobáku. Keď dorazili do parku, bola už tma. Vyplnili formulár, postavili stan a chceli sa najesť broskyňového kompótu, ale nemali otvarák na konzervy. Preto Bob zašiel za mužom, ktorý práve dorazil do parku. Ale ani on nemal otvarák.

Ráno sa vybrali pátrači k čiernemu jazeru. Pri ceste stála stará drevená chata, vošli do nej a vyšli po schodoch, ako otvorili dvere, Petra ovalila nejaká žena a zmizla. Keď sa pozbierali, tak v dymovode našli sošku kráľa, ktorý mal v strede malé zrkadielko. Bob stlačil figúrku a z nej vypadla jedna časť rukopisu. Rýchlo si to prečítali a odišli z chaty. Potom si našli miesto, kde postavia stan na noc.

Ráno sa pátrači zobudili s prekvapením. Stan bol prerezaný, rukopis a vysielačku niekto ukradol. Pátrači boli veľmi nahnevaní. Znovu sa vydali na cestu, a vtom zbadali medveďa, ako útočí na človeka. Peter tam dobehol a podarilo sa mu medveďa odohnať.
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.