referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Henrieta
Utorok, 28. novembra 2023
Ponuka farebných televíznych prijímačov
Dátum pridania: 11.04.2005 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: Edo1986
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 336
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 1.5
Priemerná známka: 2.95 Rýchle čítanie: 2m 30s
Pomalé čítanie: 3m 45s
 
TV SERVIS, spol. s r. o., B. S. Timravy 3, 917 01 Trnava

Fotomat, spol. s r. o.
Areál BSP
Pribylinská 2
821 05 Bratislava 5

Váš list číslo/zo dňa   Naše číslo      Vybavuje/linka           Trnava
22/2002/By                                   Byčanský/11              11. 01. 2003


Vec
Ponuka farebných televíznych prijímačov

Color 445. Farebný televízny prijímač s monitorovým dizajnom, ktorý má modernú vysokokontrastnú obrazovku typu “flat square“ s plochým a hranatým tienidlom. Umožňuje príjem farebných televíznych signálov v normách PAL i SECAN na 100 kanáloch v pásmach VHF, UHF a v pásme káblovej televízie.

Prijímač možno ovládať diaľkovým ovládaním alebo klávesnicou priamo na televízore. Vysoký komfort obsluhy umožňuje mikropočítačové riadenie, ktoré zabezpečuje ladenie na báze napäťovej syntézy s funkciou automatického ladenia, 90 predvolieb, indikáciu ovládaných funkcií na obrazovke (On Screen Display), automatické vypnutie televízora po ukončení vysielania, programovateľné automatické vypnutie na staviteľné až na 120 minút.

Prijímač umožňuje príjem teletextu v systéme PLOT so slovenskou a českou abecedou, ako aj abecedami susedných krajín. Kváziparalelné spracovanie zvuku v normách CCIR D, K a CCIR B, G, nízka spotreba, extrémne široký rozsah napájacích napätí, vysoká vstupná citlivosť, obvod CTI na zostrenie farebných prechodov, normalizované prípojky – EURO-AV pre periférne zariadenia, JACK 6, 3 mm pre slúchadlá.

Uvedené technické riešenie a použitá najmodernejšia svetová súčiastková základňa zaraďuje tento televízor do vysokej kvalitatívnej a spoľahlivostnej kategórie.

COLOR 450. Je jedným z najnovších televíznych prijímačov. Moderný monitorový dizajn je riešený podľa požiadaviek súčastného trhu. Lokálne ovládanie je umiestnené v spodnej časti televízora, ktorý možno ovládať aj diaľkovým ovládaním.

Okrem uvedených farebných televíznych prijímačov Vám ponúkame družicový prijímač typ 02 A-SYRINX. Výrobok predstavuje nový generačný rad družicových prijímačov.

Jednotlivé funkčné body sú osadené spoľahlivými komponentmi svetových výrobcov s dôrazom na kvalitu a maximálnu spoľahlivosť. Nové riešenie zaručuje vysoké úžitkové vlastnosti, kvalitu a funkcie porovnateľné s prístrojmi uznávaných svetových značiek.

Diaľkové ovládanie s mikropočítačovým riadením prijímača poskytuje dokonalý komfort obsluhy. Prijímač má 99 predvolieb a umožňuje pripojiť pozicioner cez štandardný výstup a tak obsiahnuť prakticky celú programovú škálu existujúcich satelitov.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a budete spokojní s kvalitou farebných televíznych prijímačov, ako aj s družicovým prijímačom.

Tešíme sa na spoluprácu a ostávame s pozdravom

Prospekty

                                                                    Ing. Jozef Byčanský
                                                                    manažér
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.