referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Soňa
Utorok, 28. marca 2023
Slovak telecom
Dátum pridania: 02.08.2005 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: barka
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 7 226
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 30.5
Priemerná známka: 2.97 Rýchle čítanie: 50m 50s
Pomalé čítanie: 76m 15s
 
Volacie programy
Individuálne komunikačné riešenia pre podnikanie vám ponúkajú volacie programy pre klasickú telefónnu linku. Pre podnikateľov sú v ponuke dva volacie programy klasickej telefónnej linky:

ST Business Aktiv

Voliteľný volací program s 90 voľnými minútami a výhodnými medzimestskými a medzinárodnými volaniami. Viac

ST Business Standard

Tento štandardný volací program je pre vás výhodný, pokiaľ pri vašej práci využívate telefonickú komunikáciu menej intenzívne. Viac

ST Business Aktiv
Ak si už vaše podnikanie neviete predstaviť bez využívania telefónnej linky a navyše sa občas pripájate aj do internetu, je práve pre vás určený volací program ST Business Aktiv. Tento volací program splní všetky vaše požiadavky na intenzívnu komunikáciu s vašimi klientmi alebo obchodnými partnermi. Zahŕňa až 90 voľných minút mesačne pre miestne a medzimestské volania uskutočnené v sieti Slovak Telecomu. Voliteľný volací program ST Business Aktiv vám v porovnaní s volacím programom ST Business Standard prináša navyše tieto výhody:
· lacnejšie medzimestské volania v silnej prevádzke
· lacnejšie medzinárodné volania do najčastejšie volaných krajín: Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Poľska a Nemecka
· lacnejšie medzinárodné volania aj do ďalších často volaných krajín: USA, Kanady a väčšiny ostatných európskych krajín, ako napr. Francúzsko, Španielsko či Veľká Británia.

ST Business Standard
Pokiaľ pri vašej práci využívate telefonickú komunikáciu menej intenzívne, je pre vás výhodný volací program ST Business Standard.
Tento volací program vám umožní jednoduchú, pohodlnú a cenovo nenáročnú hlasovú komunikáciu. Navyše je pre vás vhodný i v prípade, ak sa do internetu pripájate len príležitostne. Volací program ST Standard vám prináša výhodné ceny pre všetky typy volaní
·miestne, medzimestské, mobilné a medzinárodné volania.
Volací program ST Business Standard vám bude automaticky zriadený, pokiaľ nepožiadate o iný voliteľný volací program z ponuky Slovak Telecomu.
Doplnkové služby
Ak sa vám často stáva, že nie ste vo firme, a práve v tej chvíli čakáte na vašej klasickej telefónnej linke dôležitý hovor, využite doplnkovú službu Presmerovanie volania na iné, vami zvolené číslo a prijmite očakávaný hovor napríklad v inej kancelárii alebo na mobile. V takýchto, ale aj v mnohých iných situáciách vám pomôžu doplnkové služby pre klasickú telefónnu linku.
 
   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  ďalej ďalej
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.