Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

Raeliáni

"Najprv sa naklonuju deti, potom sa vynájde urýchlený rast buniek a dospelí budú klonovaní v priebehu sekundy. Ako posledné sa zistíme, ako v mozgu uložené spomienky a osobnosti premiestniť do iného tela. Potom sa po tej veľkej downloadovej operácii zobudíme v tom istom tele len o 50 rokov mladšom. Potrvá to maximálne 20 rokov kým budeme tak ďaleko, predpokladajúc že technický pokrok nebude brzdený.“ S týmito výpoveďami šokoval Claude Vorilhon, ktorý sám seba nazýva náboženským vodcom „Rael“, verejnosť široko-ďaleko. Koncom roku 2002 zverejnila francúzska biologička, že sa prezačiatok podarilo vyklonovať dieťa. S pomocou klonovania chcú raeliáni získať večný život. Pred 25000 rokmi vraj Elohimi prišiel na Zem a stvorili klonovaním ľudí. Claude Vorilhon

narodený 30.9.1946 vo Vichy ako nemanželský syn katolíckej matky a neznámeho otca, kt. bol vraj židovský utečenec, vychovávaný starými rodičmi a tetou v malom mestečku Ambert. Ako 9-ročný sa rozhodne stať pretekárom. Matka ho posiela do internátov až kým v 16-tich neujde do Paríža. Tam sa pretĺka ako šansoniér, ožení sa a stane sa otcom. 1970 sa vidí - nezabráni tomu ani vážna autonehoda – v cieli svojich snov. Vďaka založeniu automobilového časopisu sa môže zúčastniť skúšobnej jazdy. 13.12.1973 zbadá počas prechádzky v sopečnom pohorí v blízkosti Clermont – Ferrandu podľa jeho výpovede v jednom kráteri UFO, z ktorých vystúpila mimozemská bytosť so zelenou kožou a mandľovými očami. Táto bytosť „Jahwe“ mu vysvetlí vznik ľudstva. Podľa neho boli pred 25000 rokmi ľudia stvorení Elohimovia pomocou klonovania a génovej techniky. Najprv Elohimovia pomocou výbuchov vytvorili kontinenty, potom rastliny, zvieratá a ľudí. Rôzne skupiny výskumníkov syntetizovali rôzne rasy, pričom pre nich platili židia ako najvydarenejší národ. Keď im hrozilo, že vedecký pokrok by mohol znamenať nebezpečenstvo, zničili naši stvoritelia nukleárnymi zbraňami život na Zemi. Len Noah zachránil seba a ešte jednu bunku každého druhu vo svojej rakete. Z buniek sa po vedeckom odstránení rádioaktivity opäť vyrobia tvory. Meno Elohim, v hebrejčine je to pomenovanie pre boha, Vorilhon prekladá ako „tí čo prichádzajú z neba“. Chirurgickým zákrokom dokážu zdesaťnásobiť dĺžku svojho života, pričom niektorý vyvolený géniovia môžu žiť večne. Jahwe je so svojimi 25000 rokmi najstarší Elohim. Vorilhon bol požiadaný vybudovať na Zemi vyslanecký dom, kt. plán obdržal pri stretnutí. Model žiadanej architektúry je vystavený v Múzeu UFO - Zem.

Do roku 2025 má byť budova dokončená, vtedy už môže začať rajský vek a Elohimovia sa vrátia. 7.10.1975 bol Vorilhon odvedený na vzdialenú planétu uprostred UFO. Tam ho privítala rajská príroda, v ktorom sa preháňali ružové a modré veveričky. Môže sa posadiť za stôl s významnými osobnosťami, kde atletický mladý muži servírujú vyberané jedlá a krásne nahé ženy tancujú. Prácu robia títo služobníci, ktoré sú síce z mäsa a kostí ale dokážu byť vyrobený v priebehu pár minút pomocou prístrojov. Učenie je zbytočné , keďže sa vedomosti chirurgicky vštepujú a lekári pravidelne prehliadajú mozgy. Tak neexistuje ani žiadna kriminalita. K tráveniu času patria ženy, pekné umenie a šport.
Zo vzťahov medzi mimozemšťanmi a pozemskými ženami pochádzajú Mojžiš, Buddha a Ježiš. Ježiš je dokonca synom samotného Jahwe –ho. Alebo je Jahweho brat.(bohvie bolo to tam akosi skomolené, sorry)

Raeliáni
Po 2 rokoch získal Rael 700 prívržencov. Rael sa rád ukazuje v bielom odeve s vypchatými ramenami a s hrudnými vypchávkami, na ktorom nosí medailón so znamením večnosti. Prívrženkyne rád vysvätsuje za súkromných anjelov, za anjelov k vlastnému potešeniu. Vo svojom TV programe hovorí o svojom nápade vyklonovať A. Hitlera, aby mohol byť postavený pred súd. Práve takéto šialené nápady priťahujú ľudí. 2001 vyhlásil jeden raeliánsky kňaz že by sa zo zaschnutej krvi na Turínskom rúchu dal vyklonovať Ježiš. Rael je totižto vyvolený pripraviť v jednom UFE návrat Ježiša. Centrum raeliánov sa nachádza v Montreale. Ako znak slúži zlúčený Hákový kríž a Dávidova hviezda, istý druh veterného kolesa. Aby mohol Rael svoju misiu splniť podporujú ho finančne prívrženci. Aspoň 3 % príjmu v čistom musia pokrývať dary (dotácie). Hlavným cieľom je stavba budovy, ktoré bude slúžiť ako rezidencia pre vodcu Elohimov. Uprednostňovaný bol Izrael. V prípade „že by sa táto krajina mala stať opätovne slepou, prežije nové šľachtenie. Ďalším finančným zdrojom je dedičstvo, keďže deti nemajú zdediť nič okrem príbytku, pripadá zvyšok spoločnosti. V súčasnosti je hnutie rozšírene už v 84 krajinách. Prívržencov je asi 25 – 50000 ....na celom svete. K náboženskej praxi patrí denne meditovať pre seba a raz do týždňa v skupine. Pôvodný zmysel modlitby bolo telepatické spojenie s Elohimom. Keďže vlasy fungujú ako antény nechávajú si narásť bradu aj vlasy. Raz za život si musí každý nechať na seba priložiť prorokovu ruku čím sa ich bunkový plán zapíše do hlavného pc a tým môže byť po smrti veriaci byť znovu prebudený k životu.
Čas počítajú od znova od roku 1946, rok podľa Clauda Raela.

Clonaid

Táto firma vznikla v roku 1976....sídlo na Bahamách. Vedie ju Brigitte Boisselier. Raz uskutočňovali výskum, ktorým cieľom bolo klonovanie mŕtveho chlapca. O prípad sa začali zaujímať médiá a úrady, ktoré im nakoniec zakázali pokračovať...

Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk