referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Valér
Nedeľa, 18. apríla 2021
Jonas Brothers - referát
Dátum pridania: 04.12.2008 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: clovecinka
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 379
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 1
Priemerná známka: 2.98 Rýchle čítanie: 1m 40s
Pomalé čítanie: 2m 30s
 
Kevin, Joe a Nick hodili za hlavu bratské hádky a pustili sa do hrania. Americký teenegari tak vďaka ich skupine Jonas Brothers prežívajú mániu zrovnateľnú u nás s Lunetikom.

Kam toto súrodenecké trio z New Jersey vkročí, tam nastane pozdvihnutie. Na hudobnej scéne sa ale neobjavili cez noc. Všetko to začalo v holičstve, kde si vtedy šesťročný Nick pospevoval. Počul ho profesionálny hudobní manažér, o rok neskôr už vystupoval na Brodway a začal nahrávať album. Na jednom z nahrávaní ho sprevádzali jeho bratia Kevin a Joe. ,,Nahrávacej spoločnosti sa zvuk našich hlasov tak páčil že chceli aby sme vydali spoločný album“ spomína Nick.

Album It´s About Time vyšiel v roku 2006 a chalani im sebaisto vkročili vpred hudobným metám a kriku fanyniek. Vlani do ohňa záujmu prihodili druhé CD s názvom Jonas Brothers a popularitu prekorenili novým singlom S.O.S., ktorý vraj láskou sklamaný Nick napísal za 10 minút. ,,Neviem emócie v sebe dusiť, musím ich hneď vykričať do sveta ,“ smeje sa Nick.

Hudobnú polievku si tento rok chalani ohriali aj na turné slávnej kamarátky Avril Lavigne kde hrali ako jej predkapela. V súčasnej dobe mala Amerika privítať ich vlastný televízny seriál Living the Dream a do konca aj film na ktorom sa podieľali tiež títo chalani Camp Rock.

Kevin, Joe a Nick sú nové ikony teennegarov, aj keď sa obliekajú ako keby zaspali dobu a ,,zamrzli“ v dobe Beatles. Saká, košele a kravaty im ale veľmi sedia a keď k tomu pridajú rôzny pop - punk, tak na 60.roky rýchlo zabudnete. Práve v tomto období ,,pustili“ novú dosku A Little Bit Longer. Fanúšikovia jasajú. Prečo práve frčia?

Sú roztomilí slušáci. Nepijú alkohol, nefajčia a na ruke nosia prstene čistoty, ktoré symbolizujú ich rozhodnutie žiť bez sexu až do svadby.
Aj keď v sačku vyzerajú staromódne, na pódiu to dokážu poriadne roztočiť.
Vlani zarobili 12 miliónov dolárov a 10 percent z toho venovali na charitu.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.