referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Tadeáš
Piatok, 25. júna 2021
Rachel Bilson: Životopis
Dátum pridania: 19.07.2006 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: AdminOCCALIFORNIA
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 250
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 2.96 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
Narodila sa v LA, v hereckej rodine. Studovala na Notre Dame High School. Pocas studia sa zvykla objavovat v divadelnych hrach. Hned po vystudovani, sa snazila kracat v rodinnych slapajachMilovnicka baseballu a hlavne velka faninka klubu Los Angeles Clippers. Jej dalsia vasen je moda. So svojou najlepsou kamaratkou byva v dvojizbovom byte v Hollywoode. Je zasnubena s Adamom Brodym, s ktorym si zahrala v seriali O. C. California zalubeny parik. Vravi o sebe ze je povahovo uplne odlisna od Summer, ktoru hrala v O.C.

Zahrala si aj v tituloch ako: That ´70s show nejaku malu ulohu, dalsiu malu ulohu v Buffy the Vampire Slayer, 8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter, The last Kiss.TRAPAS SUMMERKedysi som bola na nejakom speváckom konkurze, a pretože som si chcela urobiť pohodlie, sadla som si na stoličku do tureckého sedu. Priamo oproti mne sa usadila niekoľkočlenná porota a sledovala so zaujatím, ako spievam.

Všetko prebiehalo skvele, a tak som s dobrým pocitom odišla domov. Keď som dorazila do bytu, v ktorom som bývala spoločne so svojou kamoškou, dostala záchvat smiechu. Vôbec som nechápala, čomu sa smeje. Vydesila ma až jej otázka, či viem, že mám dieru v rozkroku. Sklonila som hlavu a neverila vlastním očiam. Nohavice boli v rozkroku naozaj rozpárané. A tak mi došlo, že celá porota videla moje ružové boxerky s prasiatkami, ktoré nosím pre štastie!!!
 
Zdroje: Zdroj
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.