referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Jela
Piatok, 19. apríla 2024
Chupacabra
Dátum pridania: 22.06.2010 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: fReE
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 212
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.6
Priemerná známka: 2.98 Rýchle čítanie: 1m 0s
Pomalé čítanie: 1m 30s
 
Chupacabra :

Chupacabra je známa tiež ako EL chupacabra. V preklade znamená jej meno vyciciavac kôz. Pôvodne vraj bola dovezená z Marsu cez astronomickú spoločnosť NASA . Doviezli ju v kontajneri, z ktorého bolo počuť divné zvuky a škrabanie ostrými pazúrmi. Rada si pochuti na krvi koní, kozách ale aj oviec. Krv saje cez krk a dlhými zubami sa doň zahryzne.

Na chrbte má 3 ostne . Vyzera ako kengura, netopier skrížený s človekom, psom a ešte ktovie čo v jednom. Vychádza najmä v noci pod tmavou oblohou. Údajne bola objavená v Juznej amerike, ale už ju videli aj v strednej a Severnej amerike. Dokonca sú záznamy z Afriky natočené na videozázname. Záhada je však, že dokáže vycicať 95% vsetkej krvi z tela.

Niektori ľudia sa však domnievajú, že má telepatické schopnosti. Jedno dievča tvrdilo, že videlo chupacabru a že jej povedala, že jej nechce ublížiť a že má isť preč . Dievča sa nebálo a prislo bližšie a chupacabra na ňu zaútočila mala celú tvár doškriabanú ale po 3 dňoch vsetky jakvy na jej tvári zmizli. Ai doktori to nechápu a nedokážu si to vysvetliť.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.