Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

Stavnostný Príhovor


Milá starka

 V živote každého z nás sú chvíle, pri ktorých sa chvíľku zastavíme a zamyslime sa ,aký kus cesty sme už prešli ,čo sa nám podarilo a čo naopak nie, čo sme dokázali alebo chceme dokázať. Hoci v dnešnej dobe je ťažké, nájsť si chvíľku času a porozmýšľať.

Dnešný deň je pre nás, ale hlavne pre teba Starka čímsi výnimočným. Výnimočným výročím, ktoré chceme spolu s tebou osláviť. Dnes, práve v dnešný slávnostný deň, je to pol storočia, čo si tu s nami. Zatavme sa a spomeňme si, ako si ako malé dievčatko v tuhých zimách, chodila do školyako si spoznala svoju prvú lásku. Odvtedy ubehlo veľa času, spoznala si veľa chlapcov, no rozhodla si sa pre jedného. Spomeň si na deň, keď si stála pred oltárom a svoje „Áno“ si povedala práve jemu nasemu starkemuSpomeň si na deň, keď prišlo na svet vaše prvé dieťa, aký pocit to v tebe vyvoláva? Ćo v tebe vyvolavaju tieto spomienky? Spomienky sú určite krásne, no ešte krajšie, ako všetci určite uznáte je to, čo vzniklo z tejto veľkej lásky –nasi rodicia.

Preto, milá oslávenkyňa, všetci ti z celého srdca prajeme, veľa, veľa zdravia lásky, božieho požehnanie, veľa šťastných krokov, pevného zdravia. Veríme, že sa tu opať o pol storočia stretneme.


Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk