referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Henrieta
Nedeľa, 28. novembra 2021
Thomas Brezina
Dátum pridania: 29.05.2009 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: anonym552
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 416
Referát vhodný pre: Gymnázium Počet A4: 1.1
Priemerná známka: 2.91 Rýchle čítanie: 1m 50s
Pomalé čítanie: 2m 45s
 

Názov Diela: Prekliaty zámok
Séria: Klub záhad

Členovia Klubu záhad sa snažia objasniť tajomné udalosti na zámku Westfinster. Jupiter, Vicky a Nick narazia na staré dokumenty a fotografie, ktoré dokazujú, že pred sto rokmi došlo na ,,prekliatom zámku“ k strašnému zločinu.

Dielo: Vystrašená sestra
Séria: Všetky moje strašidlá

V opustenej strašidelnej dráhe sa skrývajú posledné strašidlá na svete. Keď sa s nimi spriatelí desaťročný Mišo, začína sa preňho naozaj strašidelný život. Mišovi zatelefonuje Theo Talermann, najbohatší chlapec na svete. Chce, aby najstrašnejšie z Mišových strašidiel vystrašilo jeho pritivnú staršiu sestru. Mišo sa zhlboka zamyslí. Ktoré zo strašidiel je vlastne najstrašnejšie? Musí to zisťiť! Rozhodne sa tajne presťahovať všetky strašidlá do domu, kde býva, a tam ich podrobiť skúške s jeho vlastnou staršou sestrou Dadou. Strašidlá ochotne súhlasia a v preoblečení sa presťahujú k Mišovi. Strašidelná súťaž môže začať...

Názov: Strašidelná rodina
Séria: Všetky moje strašidlá

Do domu, kde býva Mišo so svojími rodičmi, sa nasťahuje nová rodina, s ktorou však nie je všetko v poriadku. Všetci sa síce tvária vľúdne, no Mišo tuší, že ťažkosti na seba nenechajú dlho čakať. A naozaj - keď sa ujme opusteného psíka Drakulu, ktorého ktosi uväznil v kontajneri, susedia ukážu svoju pravú tvár a začnú Mišovi komplikovať život, ako sa len dá.
Nešťastnému Mišovi nič nezostáva iné, iba požiadať o pomoc svojich strašidelných kamarátov, ku ktorým medzitým pribudlo nové strašidlo - Duch Rámusník. Na scéne sa však zjaví i pôvodný Drakulov majiteľ a Mišo mu psíka vráta. Prineskoro zistí, že spravil veľkú chybu...

Názov: Chrám hromu
Séria: Tigrí tím

Strašidlá a príšery, traste sa, prichádza Tigrí tím! Zoznámte sa s detektívmi Patrikom, Beou a Lukom, ktorí sa nezľaknú nijakej záhady! Vo svojom prvom prípade hľadajú tajúplný poklad. Stopy vedú do Chrámu hromu, kde na Tigrí tím čaká strašidelné prekvapenie... Pomôžte im vyriešiť prípad s pomocou superlupy!

 
Podobné referáty
Thomas Brezina GYM 2.9391 375 slov
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.