referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Marián
Sobota, 25. marca 2023
Anna v Redmond
Dátum pridania: 23.07.2009 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: eja101
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 348
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.9
Priemerná známka: 2.98 Rýchle čítanie: 1m 30s
Pomalé čítanie: 2m 15s
 
Anna s Gilbertom, Karolom Sloanom a Prissi Grantovou odišli na vyokú školu do Redmondu. Anna s Prissy sa v Redmonde zoznámili s Filipou Gordonovou. V súťaži medzi žiakmi zvíťazili prvý krát prvoročiaci a to najmä vďaka strategickému vedeniu Gilberta Blytha. Anna sa v Redmonde zabývala a zvykla si ale aj tak jej sem tam prišlo smutno za jej krásnym avonlea.

V druhom ročníku sa toho naozaj udialo dosť. K dievčatám sa pridala Stella Mayardová a spolu si prenajali malí domček, Pattin dom. K ním sa pridala teta Jamesina, ktorá sa starala o domácnosť. Gilbert požiadal Annu o ruku ale ona ho odmietla s tým, že ho nikdy nebude môcť ĺúbiť inak ako dobrého priateľa. Gilberta to vzalo ale nakoniec sa to celé urovnalo. Dokonca to vzalo aj samotnú Annu. Anna si časom začala s Royoum Gardnerom a dokonca sa šepkalo, že sa Anna dokonca zaňho vydá. Do redmondu prišla Kristína Stuartová, ktorá ,,chodila" s Gilbertom.

Za posledné 4 roky sa toho naozaj veľa zmenilo. Zomrela teta Attosa, teta Jozefína Baryová, Filipa sa vydala za Jonáša Blaka, Jane Andrewsová sa vydala za boháča zo západu, Paul Irving vyrástol tak ako Dora a Davy Keithovci a Diana sa vydala a porodila zdravého chlapčeka menom Fred.

Roky plynuli, Anna sa usilovne učila až nadišiel posledný rok v Redmonde. Anna a dievčatá záverečné skúšky spravili a stali sa z nich bakalárky umení. Keď sa vrátili do Avonlea Gilbert vážne ochorel a takmer zomrel. A tak si Anna uvedomila ako ho veľmi ľúbi. A tak raz, keď Anna šla s Gilbertom na prechádzku si všetko vysvetlili a vyznali si lásku, ale malo to háčik. Gilbert musel ešte 3 roky študovať v Redmonde medicínu.
A tak si povedali, že ich sny budú sladké, budú žiť jeden pre druhého a budú na seba čakať.
 
 
Súvisiace linky
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.