referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Sabína
Streda, 27. októbra 2021
Opis triedy
Dátum pridania: 26.09.2005 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: Cheeky89
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 330
Referát vhodný pre: Gymnázium Počet A4: 1
Priemerná známka: 2.92 Rýchle čítanie: 1m 40s
Pomalé čítanie: 2m 30s
 
Naša trieda je odlišná od ostatných tried našej školy a to z toho dôvodu, že je to trieda našej triednej profesorky, ktorú považujeme za svoju druhú mamu. O tú triedu sa staráme ako o svoju vlastnú a robíme dobré meno našej škole, ale aj mestu.
Ak chcete nájsť našu učebňu angličtiny, tak musíte dobre poznať každý kút nášho Gymnázia a až potom budete vedieť, kde sa nachádza. Ale pre tých čo to nevedia to vysvetlím podrobnejšie. No takže, po vstupe do školy cez vrátnicu a vchodové dvere školy pôjdete rovno po chodbe plnej tropických kvetov, kde na jej konci nájdete aulu školy plnú stoličiek. Potom odbočte doprava a schodmi sa dostaňte na druhé poschodie. Keď už ste tam, tak sa otočte doprava a choďte rovno kým nenatrafíte na triedu B216. A už ste tam. Je to ľahké, dúfam, že tam trafíte.

Po otvorení dvier zistíte, že je to trieda nemalá, len nie pre človeka, ktorý trpí klaustrofóbiou. Je veľká ako ostatné triedy školy. Presné rozmery vám nepoviem, lebo ja som tú školu nepostavil (odhad 16X12 metrov).
Do triedy preniká slnečné žiarenie z ľavej strany cez 8 veľkých a 8 malých okien, čo je pre mňa, čo sedím na pravej strane dobré. Na oknách nie sú žiadne žalúzie, a ani záclony.
Po celej pravej strane triedy sú skrine a poličky, v ktorých sú vyukladané časopisy. Neviem, čo sa schováva v nich, lebo tam nepozerám. V triede sa nachádza katedra na ľavej strane, 19 stolíkov a 38 stoličiek za školskými lavicami. Okrem toho máme v triede ešte aj veľkú nástennú tabuľu.
Farba triedy je bielo-zelená, tak aby neťahala oči študentom pri vzdelávaní. Tá farba spolu ladí, a tak mi nevadí. V učebni máme na stenách obrazy (slov. znak, školský poriadok, informačné tabule a i.), umývadlo, odpadkový kôš a atď.
Neviem, či sa vám páčil tento môj opis, ale podľa mňa je stručný a výstižný a hlavne ľahký na pochopenie. Dúfam, že už viete, prečo je naša trieda zvláštna, ak nie, tak si to prečítajte ešte raz.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.