Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

Môj najlepší priateľ

Mojím najlepším priateľom je Stano. Poznáme sa už jedenásť rokov. Drali sme spolu lavice na základnej škole. Hoci sa naše cesty rozdelili a on chodí na SPŠ v KNM, priateľstvo zotrváva.
Stano je sedemnásťročný pubertiak ako aj ja. Je vyššej štíhlej postavy. Podľa idolu dievčat má modré oči a tmavé vlasy ostrihané na ježka. Vymýšľa a prefarbil ich na blond. Svoje svaly pestuje pravidelným cvičením s činkami. Pláva, bicykluje a medzi jeho najobľúbenejšie športy patrí beh za mladými slečnami.
Je veselej povahy, veľmi rád sa zabáva. Jeho obľúbeným filmovým žánrom sú teda komédie. Neohrdne ani dobrou muzikou, najčastejšie počúva „ techno “ a „ dance “.Nemá problémy s nadväzovaním kontaktov, lebo je výrečný.

Rád býva stredobodom pozornosti, ale väčšinou v tom kladnom zmysle. Vyznačuje sa aj tým, že rád pomôže, keď niekto potrebuje pomoc. Má však i svoje zápory, ktorých nie je veľa, ale má ich ako každý človek. Pri hre veľmi ťažko znáša prehry Je trošku lenivý, moc sa mu nechce učiť. Všetko doťahuje na poslednú chvíľu. Ide s trendom dnešnej doby. Veľkú časť voľného času trávi pri počítači, obľúbenou činnosťou pri ňom je i konzumovanie voňavej pizze.
Nie je ľahké nájsť dobrého priateľa. Pre mňa je ním Stano. Naše priateľstvo nie je len o zábave a o hre ale aj o vzájomnej pomoci a tolerancii.

Linky:
referáty - www.referaty.sk

Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk