referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Hilda
Pondelok, 11. decembra 2023
Môj najlepší priateľ
Dátum pridania: 15.11.2005 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: AlcaponeX
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 214
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 2.93 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
Mojím najlepším priateľom je Stano. Poznáme sa už jedenásť rokov. Drali sme spolu lavice na základnej škole. Hoci sa naše cesty rozdelili a on chodí na SPŠ v KNM, priateľstvo zotrváva.
Stano je sedemnásťročný pubertiak ako aj ja. Je vyššej štíhlej postavy. Podľa idolu dievčat má modré oči a tmavé vlasy ostrihané na ježka. Vymýšľa a prefarbil ich na blond. Svoje svaly pestuje pravidelným cvičením s činkami. Pláva, bicykluje a medzi jeho najobľúbenejšie športy patrí beh za mladými slečnami.
Je veselej povahy, veľmi rád sa zabáva. Jeho obľúbeným filmovým žánrom sú teda komédie. Neohrdne ani dobrou muzikou, najčastejšie počúva „ techno “ a „ dance “.Nemá problémy s nadväzovaním kontaktov, lebo je výrečný.

Rád býva stredobodom pozornosti, ale väčšinou v tom kladnom zmysle. Vyznačuje sa aj tým, že rád pomôže, keď niekto potrebuje pomoc. Má však i svoje zápory, ktorých nie je veľa, ale má ich ako každý človek. Pri hre veľmi ťažko znáša prehry Je trošku lenivý, moc sa mu nechce učiť. Všetko doťahuje na poslednú chvíľu. Ide s trendom dnešnej doby. Veľkú časť voľného času trávi pri počítači, obľúbenou činnosťou pri ňom je i konzumovanie voňavej pizze.
Nie je ľahké nájsť dobrého priateľa. Pre mňa je ním Stano. Naše priateľstvo nie je len o zábave a o hre ale aj o vzájomnej pomoci a tolerancii.
 
Súvisiace linky
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.