Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

Beletrizovaný životopis

Keď poviem dátum 1.apríl,určite každému z Vás sa vybaví v mysli bláznivý deň. Chcem Vás však hneď upozorniť,že som celkom normálny človiečik.To viete,že nie som rada tomu dátumu no ale človek si nevyberá, kedy vykukne z veľkého brucha mamy. Naši však boli šťastní keď uvideli krásne zdravé dievčatko.

Určite Vás zaujíma moje znamenie.Som baran a musím sa priznať,že príslovie si tvrdohlavý ako baran na mňa celkom isto platí.Som veľký nervák a preto sa so mnou netreba zahrávať.Ale nebojte sa,mám aj pozitívne stránky.Napríklad som štedrá,humánna a spoľahlivá.

Prejdime na moje detstvo.Aká som bola? Väčšina opýtaných hovorí,že som bola poslušná ako anjelik iní zas neposedný čertík. A tak som to spojila do troch slov.Čěrtovsky neposedný anjelik.Keď som chodila do prvej triedy,nebolo to pre mňa moc ľahké. No všetko to prebolelo a verte či neverte dostala som sa do ôsmej triedy.Celkom rada chodím do školy .Aspoň sa niečo nové naučím.Keďže máme skvelých učiteľov všetko sa dá dobre pochopiť.Najradšej mám matematiku,zemepis a cudzie jazyky.
Mám aj veľa záľub a záujmov.Rada chodím na kupko,surfujem po nete a obľubujem knižky.Najlepšie sú tie,kde je veľa obrázkov.No môj najväčší koníček sú autá. Zbieram rôzne vecičky,ako napríklad obrúsky,obrázky autíčiek a motoriek,perá.Pre niektorých veci čo iba zavadzajú, no pre mňa spomienka na moje detstvo.Dá sa teda povedať,že som celkom aktívny človek,niekedy až príliš.

Nemám ešte dostatočný prehľad o tom čo by som chcela v živote robiť. Láka ma však Univerzita dopravy a spojov.Ak nie to rada by som bola zdravotnou sestrou alebo sprievodkyňou cestovnej kancelárie.Všetko je však ešte vo hviezdach.
 

Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk