referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Arnold
Sobota, 1. októbra 2022
Všemožná reklama
Dátum pridania: 11.07.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: punkzuzu
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 381
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 1
Priemerná známka: 2.99 Rýchle čítanie: 1m 40s
Pomalé čítanie: 2m 30s
 
Hurikán reklám nás ohrozuje každý deň. Keď sa ráno prebudíme v čistých perinách, opratých v novom Perwole Black Magic, hneď sa cítime sviežejšie. Vstup do kúpeľne je sprevádzaný záplavou sviežosti značky Bref. Prejdeme po podlahe vyleštenej naším skvelým domácim pomocníkom Mr. Properom. Po strastiplnej ceste sa dostaneme k vytúženému umývadlu, kde si umyjeme zuby novou Colgate Total Herbal, ktorú používa aj náš dobrý priateľ bobor.

Ak sa po vyleštenej podlahe novým Prontom proti prachu dostaneme do kuchyne značky Ikea, dovezenej až zo Švédska, do nosa nám padne vôňa elektrického osviežovača Airwick 2 v 1. Túto ohromujúcu vôňu však prebíja aróma zblíženia firmy Jacobs. Na raňajky nesmú chýbať Bebe, ktoré nám dodajú energiu na celé dopoludnie.

Do práce sa odvezieme autom Škoda, pretože jedine oni sú Simply Clever. Obed si vychutnáme zdravými a chutnými polievkami od Vitany, pretože máme chuť si pochutnať. Po práci musíme upaľovať do Tesca, pretože ryby volajú, aby sme si ich kúpili. No kto by neodolal takej lákavej ponuke? Každý z nás neodolá cenovej bombe v Kauflande, ktorý je ozaj lacný.

Lenže po nákupe dostaneme chuť nasťahovať sa do úplne nového domu. Priskočí teta, ktorá nám ponúkne jeden z milióna profiúverov. A tak sa v pokoji nerušene môžeme navečerať v úplne novom byte. Na večeru si dáme Pizzu Ristorante, pretože práve sme dostali chuť byť ako v talianskej reštaurácii. Všetko za nás vybaví naša skvelá kreditka od firmy MasterCards a náš úsmev je na nezaplatenie. Ak by sme náhodou boli vo finančnej tiesni, Unicredit Bank nám s radosťou poskytne pôžičku, pretože jedine táto banka nám spríjemňuje život.

A konečne sa dostavíte k posteli v pyžame značky Cherokee a zaspíte s pocitom, že ste ten najšťastnejší a najzdravší človek, ktorý behá pod slnkom.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.