Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

Beletrizovaný životopis

Bol krásny slnečný deň - 26. august a v ten deň som sa narodila. Bol to významný deň nielen pre mňa, ale aj pre mojich rodičov a celú moju rodinu. Keď som sa narodila, prišla ma pozrieť celá moja rodina, aj babky a tety. Už som bola doma z nemocnice, a každý sa mi venoval a staral sa o mňa. Mám dvoch starších súrodencov, s ktorými som sa často a veľa hrávala.

Nadišiel veľký deň, išla som prvýkrát do škôlky. Najprv som sa bála nového prostredia, nových detí a najmä pani učiteliek. Čo podľa mňa všetky malé deti. Neskôr som si tam našla veľa kamarátov a dobre som vychádzala aj s pani učiteľkami. Strašne rada som sa tam hrávala, ale nerada som v škôlke spávala.

Keď som už mala ísť do školy, nebála som sa, bola som veľmi šťastná a zvedavá. Veľmi rada som sa učila čítať a počítať, ale ešte radšej som mala telesnú výchovu. Zvykla som chodiť rôzne atletické súťaže a neskôr aj na vybíjanú a prehadzovanú.

Skončila som 1. stupeň a prišiel 2. Bol oveľa ťažší, najmä kvôli tomu, že som sa hlásila do výberovej triedy, pretože som mala rada matematiku. Tie tri roky ubehli rýchlo a medzitým som chodila na volejbal.

Teraz chodím do 8.A a 8. ročník je pre mňa ťažký, ale viem, že je pre moju budúcnosť veľmi dôležitý.

Už dlhých 6 rokov mám svojho milovaného psa Sisinku, mám ju veľmi rada. Naučila som ju mnoho vecí a hier, zvyknem sa s ňou hrávať rôzne hry, naháňačky a naučila som ju hrať aj schovávačku. Veľmi mám rada zvieratá a chcela by som im pomáhať. Preto sa od svojho detstva túžim stať veterinárkou, preto už naisto viem, na akú strednú školu chcem ísť a budem robiť všetko preto, aby som sa na tú strednú školu dostala, a aby sa zo mňa stala veterinárka.

Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk