referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Zuzana
Štvrtok, 11. augusta 2022
Karikatúra Hip-hoperka
Dátum pridania: 29.10.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: limetka
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 292
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 3.01 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o celkom obyčajnú babu. Ibaže v tých jej hip-hoperských gatiach vyzerá, akoby ešte stále nevyrástla z plienok a pre súrnu potrebu ich používa stále.

No keď sa jej gate perú a ona si dá niečo obtiahnuté, pôsobí, že sa často premáva po móle na prestížnych módnych prehliadkach.

Často mám pocit, že sa postavou podobá na novodobé "krásky". Vzhľadom na svoju výšku je až neprimerane chudá. Koža jej tak obopína kosti, že pri pohľade na ňu mám chuť volať pohotovosť, pretože je vhodná kandidátka na liečbu proti anorexii.

Pri tancovaní sa jej tie špáradka tak vlnia, až to vyzerá, že nemá ani tie kosti. A keď sa postaví k stene, vôbec ju nevidno. No nie len kvôli jej účkovitej postave, ale dokonca aj jej pokožka s tou bielou steno úplne splýva.

Iba jej dlhé prehrdzavené vlasy vynikajú. A keď sa jej nechce ich učesať, má ich rozhádzané ako Černobyľ po páde atómovej bomby.

A tá jej pretiahnutá tvár a na nej dlhý a špicatý nos pokrytý malými votrelcami, inak nazvanými aj pehami. Okrem toho oči, akoby sa zobudila po dvoch hodinách spánku. A pod nimi úzke pery, ktoré keď sa usmejú, vyzerajú ako dve nakreslené priamky. No a tie jej krásne zúbky. Žltejšie sú už iba hviezdy na nočnej oblohe. Ale aj tak sa vie pekne usmiať. A hoci sa podľa mňa nikdy nestane Miss Slovenska, mám ju rada. Veď je s ňou sranda.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.