referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Edmund
Piatok, 1. decembra 2023
Marián Dorčiak - Karikatúra
Dátum pridania: 19.11.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: Dorcinho
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 433
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 1
Priemerná známka: 2.94 Rýchle čítanie: 1m 40s
Pomalé čítanie: 2m 30s
 

Rozhodol som sa charakterizovať sám seba. Som strednej výšky a chudý jako špáratko. Oči mám hnedé a veľmi zvedavé. A nikdy mi nic neutečie.

Z mojej hlavičôčky vykúkajú na svet dve pinpongove loptičky. Ale ako každý, vidí len to, čo chce vidieť. Plný smetný kôš a prach na poličke v mojej izbe úplne ignorujem. Radšej sa najem. Mám veľmi rad sladkosti, pizzu a všelijake jedlá z McDonald´s. Najviac neznášam zeleninu. Takže sa stravujem veľmi nezdravo. Čudujem sa, že mám takú postavu jako špáratko, aj keď trošku by sa mi zišlo nafúknuť bruško. Pri tom mojom stravovaní by som mal vyzerať ako dobre vykŕmené prasa.

Fotbal mám veľmi rád. Utekať za loptou a dávať góly, tak to by nemal byť problém. Hlavne v zime na snehu. Aj do posilky by som chcel chodiť, ale som lenivý jak voš. Radšj si sadnem ku "kompu" a píšem o sto-šest a pri tom počúvam hudbu. Ako každý mladý človek mám rád hudbu. Momentálne sa mi páči punk. Hrá mi to od rána do večera a mama má nervy lebo podľa nej to znie ako hranie na hrnce a nie na hudbobné nástroje.

Aj mojich pár spolužiakov si to myslí, ale ja ma iný názor. S vyjadrovaním názoru na niekoho alebo niečo nemám problém. Aj keď niekedy by som si radšej mohol zahryznúť do jazyka a čušať. V niektorých veciach som veľmi nerozhodný. O tom váhaní viem svoje a o nerozhodnosti tiež. Mám problém vybrať si farbu, ktorá sa mi najviac páči. Keby som mal stávkovať tak skrachujem skôr akoby som začal. Kým by som sa ja rozhodol na koho mám staviť, tak je týždeň po zápase a výherca by svoju výhru dávno minul.

Tak taký som. A ak má niekto pripomienky k tomu aké mám názory a tak, nech si to nechá pre seba. Mňa to nezaujíma. Ale nie, tak jasné, že niektorých ľudí názor si k srdcu zoberem. Ale tých je veľmi málo. Poväčšine je mi jedno kto si čo o mne myslí.

Ešte by som vedel písať, ale už sa mi nechce. To tá lenivosť. Takže to je všetko

 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.