referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Eleonóra
Streda, 21. februára 2024
Osobný list
Dátum pridania: 18.12.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: katharinka
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 446
Referát vhodný pre: Gymnázium Počet A4: 1.1
Priemerná známka: 2.97 Rýchle čítanie: 1m 50s
Pomalé čítanie: 2m 45s
 
Milá Vierka!

Ďakujem Ti za tvoje predchádzajúce listy. Keď sme si písali o tábore, tak sme si zabudli napísať dátum, a zrejme preto sme aj skončili každá v inom turnuse. Myslela som si, že bez Teba to tam bude strašné, ale nakoniec som to zvládla. Stretla som tam aj Mišku, s ktorou sme boli minule na izbe. Nie je síce taká zábavná ako kedysi, naučila sa však spievať, síce falošne, ale aspoň sme sa mali na kom smiať (ale to jej nehovor).

Prvé dni boli ako vždy nezáživné. Potom sa začalo postupne otepľovať, a tak sa vedúca rozhodla, že sa pôjdeme kúpať do Horca. Vieš ako to býva, chalani zaliezli do baru a baby sa vykotili na deky. Jednoducho nuda. Ja som sa rozhodla, že to trochu oživím a zlákala som Mira, Jakuba a Lenku na „vodnú vojnu“. Po veľmi ťažkom výstupe na Mirov chrbát, som začala kričať ako splašená, lebo som vo vode zbadala užovku. Ten sa aj s Lenkou a Jakubom, začal smiať. No a potom sa to celé začalo. Zhadzovali sme sa a bola sranda. S Mirom sme vyhrávali 2:1, potom sa však na Nás rozbehli Tí dvaja a snažili sa ma zhodiť, ale ja som sa nedala. Lenka už padala, ale nechtiac sa zachytila o moje plavky a padla spolu s nimi.

Vieš si to predstaviť, všetci sme dostali záchvat smiechu a hlavne Kubo, ktorému sa to odohrávalo priamo pred očami. Ja som so smiechom, pridržiavajúc si vrchnú časť tela, padla do vody. Lenka mi podala plavky, ale nevedeli sme ich akosi zapnúť. Každý sa na nás pozeral, akoby sme padli z Mesiaca. Vôbec sa im nečudujem.
Samozrejme, že chalani si to nenechali len pre seba, a tak sa nakoniec z toho stala príhoda týždňa, na ktorej sa smejeme ešte aj teraz.

Také tie klasické veci, ako výlety, nočné pochody a iné „blbosti “ ti nebudem opisovať, veď to poznáš.

Čo máš inak nového? Napíš mi ako si Ty strávila tie dva týždne. Som veľmi zvedavá. A čo škola? Ako sa Vám začal prvý mesiac? Dúfam, že sa čoskoro uvidíme, máme si toho ešte veľa povedať a pozdravuj aj brata. Teším sa na tvoj list.

Maj sa krásne

S pozdravom, Katka

P.S. Posielam Ti fotky, na ktorých sa určite nasmeješ.
 
Podobné referáty
Osobný list GYM 2.9391 668 slov
Osobný list 2.9613 133 slov
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.