referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Zuzana
Štvrtok, 11. augusta 2022
ZŠ Vrbové, Komenského 2
Dátum pridania: 13.12.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: KEKES
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 249
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 2.97 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
Chodím do ZŠ Vrbvé, Komenského 2 od 7. triedy. Je tu dobrá učiteľská úroveň a priateľský prístup k žiakom. Je tu veľká telocvična, hokejbalové ihrisko, futbalové ihrisko a veľká jedáleň. Jedlo tu nestojí za nič. Hokejbalové ihrisko je rozpadnuté a rozkopané. Futbalové ihrisko postavili len minulý rok a je v celkom dobrom stave, až na to, že ho postavili rovno pri oknách siedmej A, a preto majú siedmaci stále rozbité okná.

Škola je celkom zachovalá, na to, že má 50 rokov.

V škole je aj školská knižnica s malým výberom kníh. Mestská knižnica je tiež v areáli školy a je tam podstatne väčší výber kníh.

V plnej zborovni je väčšinou plno učiteľov. Zdržujú sa tam a klebetia o tom, ako ktorý žiak bol potrestaný za daný priestupok. Ako na každej škole, je tu občas rodičovské združenie, ktoré pre niektorých horších žiakov znamená mesiac zaracha.

Inak je to tu celkom v poriadku, na učenie nie je až taký dôraz, ale dosť veľký na to, aby niektorí ulievači prepadli. Sú tu aj žiaci, ktorí majú vek na to, aby mohli ísť na vysokú školu, no prepadali a prepadali a nikam sa nedostali, ale chcú si dokončiť aspon základnú školu.

Táto škola je celkom priemerná, podľa mňa celkom dobrá pre dobré pripravenie sa na strednú školu.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.