referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Miloš
Nedeľa, 23. januára 2022
Osudný tobogán
Dátum pridania: 23.01.2008 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: mimi783
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 309
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 2.95 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
(Rozpravanie s prvkami opisu)

V jeden horúci deň sme sa vybrali celá naša rodinka na Zlaté Piesky. A ja som mala nové plavky, s ktorými som sa chcela predviesť pre chalanmi. Keď sme tam prišli, natrela som sa krémom a začala sa opaľovať. No neležalo sa mi dobre, lebo pláž bola kamienková a piesok posypaný sklom.

Vtom som zazrela na tobogáne pekného chlapca. Mal krásne čierne vlasy ako uho+, hnedú pokožku a modré kraťasové plavky. Mohol byť starý ako ja, ba možno aj starší. Povedala som si, že ho musím zaujať. Tak som sa vybrala do fronty. A čo myslíte. Zaujala som ho?? Ano! Môj plán sa podaril. Len čo som vyšla hore, postavila som sa tesne za neho. Keď ma zbadal, pustil ma pred seba. Povedala som mu iba tiché: "O, ďakujem!" Potom mi povedal: "No choď, si na rade, a choď po chrbte, tak je to najlepšie." Nechcela som, aby si o mne myslel, že sa bojím, tak som išla po chrbte. Keď som spadla do vody, nečakala som a rozbehla som sa, že idem ešte raz.

Keď som však vyliezla z vody, môj fešák sa začal hrozne smiať. Myslela som si, že sa smeje z tej jazdy, že to bolo super a tak. No opak sa stal pravdou. Keď som sa obzrela, zistila som, že na zadku mám dieru ako svet. Celá červená som sa otočila a bežala preč. A môj fešák za mnou so smiechom kričal: "Máš sexy plavky!"

Keď som prišla na deku, všetci sa mi smiali. A tak som celý deň sedela na deke. A poviem vám, že to bol ten najhorší deň v mojom živote.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.