referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Milan
Nedeľa, 27. novembra 2022
Karikatúra - osoby
Dátum pridania: 16.12.2009 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: drevik95
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 309
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.8
Priemerná známka: 2.98 Rýchle čítanie: 1m 20s
Pomalé čítanie: 2m 0s
 

Od malička potnám jednu osobu, ktorá patrí medzi najkomickejších ľudí na svete.Keby sme známkovali ľudí podľa toho ako nás zaujali, tak on by bol na prvom mieste.

Volá sa Filip. Je maličký ako trpaslík, ktorý sa stratil Snehulienke. Oči má na prvý pohľad v poriadku, len jedno oko mu sem-tam uteká iným smerom. Nos ten má prekvapujúco tučný. Ústa tenké a prehnane veľké, vždy hovoriace: ,,Už zase som hladný“, a keď nepoužije túto frázu, má vždy ešte jednu náhradnú, takže nás nikdy ničím neprekvapí. A postava? Hmm !?! Maličká a tučná......no proste ako taká dobre naplnená buchta! Hoci občas nato nevyzerá, že je hladný, no v jeho bruchu sa ozývajú čudné zvuky. Njprev sa zdá, že niekde na opasku má pripevnený diskman, ale nie.Tak čo to môže byť? To mu muzikanti v bruchu hrajú. To nám nikto nepovedal,žejetaká móda – hudba už aj v bruchu. No toto? Ale vráťme sa k Filipovi. Vlasy má čierne ale aj sivých sa zopár nájde. No proste vyzerajú strašne.

A Aké čiapky nosí...??? Niečo otrasné, totálne nevkusné! On ide asi s módou 70 rokov. Šaty nosí ako nejaký štíhli manekín, uzke, aby zvýraznili jeho oblé krivky. Dokonalý kandidát na reklamu Vitalineu. Topánky nosí tuším malé. Nohu v nich má napraskanú, vyzerá to, akoby mu ničo každé ráno na nohu šľaplo. A ako namyslene chodí proste,...to sa nedá ani opísať, to ho treba vidieť! Ale keď sa niekedy niekoho niečo opýta je vždy čudný. Taká kopa tuku, také ,,háro“, a tie vlasy, no nesedí na ňom tá jeho namyslenosť?

 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.