referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Milan
Sobota, 27. novembra 2021
Karikatura opis seba
Dátum pridania: 16.12.2009 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: Kubalak
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 296
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.7
Priemerná známka: 2.95 Rýchle čítanie: 1m 10s
Pomalé čítanie: 1m 45s
 
Pre svoju karikatúru som si vybral seba , vždy si z každého uťahujem. Teraz je na čase, aby ste sa aj vy trochu zasmiali.

Som stále usmievajúci sa chalan. Mam uzku chudú tvár mi zdobia vlčie očká. Veľký dohora vykrútený nos svedčí o tom, že som veľmi zvedavý. Na hlave mám dlhe cierne vlasy, ktoré si stoja ako sa im páči. Kdekoľvek sa pozriete som ja.

Mojou Achillovou pätou je lenivosť. Radšej by som sa v izbe zahrabal vecami až po pás, akoby som mal upratať. Som naslovovzatý lajdák. No preto ešte nie som zlý človek. Skôr by som povedal, že som milosrdný samaritán. Ako som už spomínal, z každého si uťahujem dokonca aj z ucitelov . Moje reči sú horšie ako štipľavé papričky. Vždy si púšťam jazyk na špacír. Som stelesnením úprimnosti. Moc toho nenarozpravam. Ak sa však do toho zakusne, neviem kedy prestať.

Moja tvár je vždy múdro zvraštená, akoby som riešil gordický uzol. Snažím sa, aby to vyzeralo, že rozmýšľam! Hoci sa snažím splynúť s davom, vždy trochu vytŕčam.Čo sa týka hudby, som totálny maniak. Ak ma však pochválite, beriem to vážne a slava mi stupne do hlavy na tolko ze sa na skolu vikaslem . Ja viem, aký som a moju pravdu mi z hlavy ani klinom nevybijete. Úbožiatko! Som vraj škaredý ako strašiak a tucny, že by ma ani tornado neodfúklo.

Tak toto som ja. Skromný dospievajúci chalan s veľkým srdcom, ktorý má vždy pravdu.
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.