referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Tadeáš
Piatok, 25. júna 2021
Numerológia (výklad)
Dátum pridania: 04.01.2010 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: susie25
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 316
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 0.8
Priemerná známka: 2.98 Rýchle čítanie: 1m 20s
Pomalé čítanie: 2m 0s
 
Stáročia pred nami poznali, že medzi prírodou a ľudskou spoločnosťou neexistuje rozdiel. Sú bytostne späté. Aj človek má svojé záujmy a túžby, a preto každého z nás láka niečo iné. Na začiatku si vysvetlíme, čo to numerológia je.
Numerológia je náuka symboliky čísel a ich vplyv na človeka. Zaoberali sa ňou aj bosorky, ktoré boli za prechovávanie týchto spirituálov upálené. Pomocou dátumu narodenia dokáže určiť našu povahu, aké budeme mať zdravotné problémy, či je naša práca pre nás ta pravá, jednoducho z čísel sa dá veľa vyčítať, pretože majú odpradávna magický význam.
Dnes je už ,, zakázané ovocie dobolené" Áno, pretože ľudia vzdy verili tomu, čo chceli bez akýchkoľvek zákazov. Prečo je tomu tak práve dnes?


Dôvodom je, že ľudí častokrát vábi a pokúša navštíviť človeka, ktorý vidí v číslach a kartách ich osud. Mnohých z nás by zaujímalo, či je numerológia vôbec pravdivá. 


Zistilo sa, že je to iba veda, kt. narába s číslami a prostredníctvom dát. narodenia dokáže vyhodnotiť život, jeho budúcnosť, myslenie, hoci nie je v jej silách určiť rovnaký osud pre človeka narodeneho v rovnakom znameni.


Máme tomu veriť alebo žiadnu váhu tomu nepripisovať?


Je to len sila vôle človeka od ktorej to závisí. Ako už iste viete, numerol. je jednou z najpresnejších vied kt. sa niečím takým zaoberá. Cez numerologickú mriežku dokáže vypovedať vrodené správanie, vlastnosti a predpoklady každého jedinca.


Človek verí v rôzne veci. Tak ako Mesiac ovplyvňuje Zem, tak numerológia vplýva na ľudí.


 
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.