referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Darina
Piatok, 12. augusta 2022
Dieťa Holywoodu
Dátum pridania: 18.03.2008 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: lourdes
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 263
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.6
Priemerná známka: 3.01 Rýchle čítanie: 1m 0s
Pomalé čítanie: 1m 30s
 

Všetko má svoje plusy aj mínusy. Prečo by som chcela byť?

Keby som bola dietaťom Holywoodu, mala by som slávnych rodičov. Mala by som všetko, čo len chcem na čo si len pomyslím. Bola by som známa, možno by som pokračovala v šlapajách mojích rodičov a bola by som úspešná herečka alebo speváčka, režisérka, manažérka slávnych celebrít, choreografka hviezdnych muzikálov.

Mohla by som si proste robiť čo len chcem. Bola by som populárne dievča z Holywoodu. Keby moji rodičia boli takí slávni chcela by som bývať niekde pri mori v nejakej peknej vilke o samote. Ale bavilo by ma to len chvíľu lebo ja rýchlo mením názory je to len moja fantázia. Ale všetko má aj svoje zlé stránky.

Prečo by som dietaťom Holywoodu byť nechcela? Kedže moji rodičia by boli režiséri, speváci, herci, manažéri nemali by na mňa čas. Boli by viac so svojou prácou ako so mnou. Mala by som možno menej priateľov ako teraz, bola by som sama a nudila po celý svoj život. Nemohla by som mať takých super rodičov ako teraz nemala by som takú super sestru ani brata, nemala by som svojich kamošov svoje okolie ktoré mám rada. Toto by mi v tom Holywoode chýbalo. A možno by som nezažila také zážitky.

 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.