referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Gizela
Utorok, 17. mája 2022
Rok 2012
Dátum pridania: 17.07.2009 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: NikolaG
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 543
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 1.4
Priemerná známka: 2.95 Rýchle čítanie: 2m 20s
Pomalé čítanie: 3m 30s
 
Rok 2012

Celý svet o tom hovorí. Už o tri roky má byť koniec sveta. Je to pravda? Kým o tom ešte do nedávna hovorili len rôzni vizionári dnes o tom vážne hovoria už aj rôzni historici, astrofyzici a geofyzici.

Táto téma zaujala každého no nie každý sa nad ňou pozastavil niekto tomu verí a niekto nie. Veríte tomu? Ja osobne neviem čo si o tom mám myslieť. Je veľa dôkazov, ktoré poukazujú na to, že je to pravda, ale keď sa nad tým zamyslím prečo práve teraz by mal nastať koniec sveta? Ľudia v dnešnej dobe už ani nevedia čomu majú veriť. Veď nemal byť koniec sveta už náhodou v roku 2000?

Koniec sveta v roku 2000 predpovedala Sibyla, ktorá predpovedala aj 1. a 2. svetovú vojnu a udiali sa aj mnohé ďalšie udalosti ktoré sa splnili. Otázkou zostáva prečo sa jej predpoveď tento krát nenaplnila? Ľudia boli pokojní až do teraz, kým sa na internete neobjavila informácia o konci sveta v roku 2012. Možno sa vám to zdá prekvapujúce. Pre vás ale nie pre NASA a vládne organizácie. Prečo to pre nich nie je prekvapujúce? Pretože to vedia už od roku 1983. Kto každý nás varoval pred rokom 2012? Nosterdamus, Albert Einstein, Biblia, Mayovia. Aj napriek tomu nikto nepredpovedá presný koniec sveta, aj keď podľa Mayského kalendára rok 2012 predstavuje akýsi konečný bod, keď zem ukonči svoj cyklus. Existuje množstvo ďalších ľudí, ďalších vedcov, ďalších náboženstiev, množstvo iných antických znakov, kresieb ktoré o tom hovoria. A všetky poukazujú na jeden dátum... 21.december 2012.

Ak je toto všetko pravda a je to tak dôležité, prečo sa o tom nepovie verejnosti? Alebo je to tak strašidelné, že nechcú medzi ľuďmi vyvolávať paniku? Obávajú sa toho, že nebudú schopný všetkých ľudí evakuovať? Nie je to náhodou dôvod prečo tak usilovne hľadajú planétu na ktorej sa dá žiť? Je tu veľa otázok na ktoré asi nikdy nedostaneme odpoveď. Tu sa vrátim k roku 1983 NASA prijalo informáciu o existujúcej planéte ktorá sa priblíži už v spomínanom roku 2012 k Zemi. Na základe toho sa naša zem prestane na tri dni otáčať okolo vlastnej osi. Začnú veľké zemetrasenia a mega-tsunami, zem sa bude len pomaly otriasať z tejto katastrofy. V roku 2014 planéta už nebude pôsobiť na našu zem a na slnečnú sústavu a čo je najhoršie NASA, National Military intelligence, C.I.A. a C.I.T.I. predpokladajú že počas prepólovania zahynú až dve tretiny ľudskej populácie. Vláda Spojených štátov si je toho plne vedomá, ale širokú verejnosť nevaruje a nedáva jej šancu pripraviť sa. Ste pripravení?

Život bude zničený a vznikne nový. Dve tretiny populácie zomrie a sformuje sa nový život... Budú vynájdené nové technológie, nove teórie. Budeme schopní to vidieť? Dúfam...
 
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.