Tento článok bol vytlačený zo stránky https://referaty.centrum.sk

 

O - Zone

O – Zone sú: Dan, Arsenie & Radu

Ich príbeh začal v Moldávii, kde Dan, Arsenie a Radu zažili svoje prvé hudobné úspechy. Boli ale presvedčení o tom, že rumunský trh im poskytne viac možností a že tu bude ľahšie odštartovať kariéru na medzinárodnej scéne. To bol dôvod prečo v roku 2002, s demo snímkou a s presvedčením o svojom talentu, prišli do Bukurešti, hľadať manažéra a vydavateľstva.
V roku 2002 sa zoznámili s Danom Popi, generálnym manažérom Medea Servises, zástupcom Sony v Rumunsku. Začal sa tak písať začiatok ich závratnej kariéry.
Prví singel O – Zone "Numai Tu" ("Len Ty" z albumu Číslo 1) sa dostal do rumunskej Top 100, všetky rádia ho mali na najvyšších priečkach počas niekoľkých týždňov a kapela si získala srdce všetkých Rumunov.
Na jeseň 2002 ich nový singel "Despre Tine" ("O Tebe") urobil z O – Zone definitívne novú hviezdu rumunskej tanečnej scény. Rádia a televízie hrali nový singel ako o život, čo neodvratne spustilo O – Zone mánii.
V roku 2003 sa O – Zone stali najpredávanejšou kapelou Rumunska s albumom DiscO-zone. Z tohto albumu sa stali hity "Dragostea Din Tei" a "De ce plang chitarele?".

Dan Balan

narodenie: 06.02.1979
znamenie: Vodnár
Hnedé oči
Čierne vlasy
1.90 m.
Slobodný
Má rád: keď môže niekomu veriť
Nemá rád: zradu

Radu Sarbu

dátum narodenia: 14.12.1978
Znamenie: Strelec
Hnedé oči
Hnedé vlasy
1.75 m.
Slobodný
Má rád: vernosť
Nemá rád: klamstvo

Arsenie Toderas

dátum narodenia: 22.7.1983
Znamenie: Rak
Modré oči
Hnedé vlasy
1. 86m.
Slobodný
Má rád: úprimnosť
Nemá rád: pretvárku

Linky:
super stránka o O-ZONE - www.o-zone.cz

Koniec vytlačenej stránky z https://referaty.centrum.sk