referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Marcel
Sobota, 20. apríla 2024
Tokio Hotel
Dátum pridania: 14.11.2007 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: bibinko
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 328
Referát vhodný pre: Základná škola Počet A4: 0.9
Priemerná známka: 2.97 Rýchle čítanie: 1m 30s
Pomalé čítanie: 2m 15s
 
TOKIO HOTEL je v súčastnosti asi najznámejšia nemecká skupina. Jej členovia sú spevák Bill (17), jeho dvojča gitarista Tom (17), basgitarista Georg (19) a bubeník Gustav (19). Spolu maju CD Schrei a o pár dní, presnejšie 23.2.2007 vyjde aj nový alebum s názvom Zimmer 483. S týmto albumom je známe aj názov TOUR, tzv. Zimmer 483 tour.

Okrem týchto albumov vydali aj single Durch Den Monsun, Schrei, Der letzte Tag, Ubers Ende Der Welt a Rette Mich. Názvy týchto singlov sú aj názvami ich klipov, ktoré bežia na známych programoch v TV.

Bill Kualitz je spevákom tejto skupiny. Má 17 rokov, narodil sa 1.9.1989 v nemeckom meste Lisko. Má rád speváčku Nenu a okrem toho, že je spevák, je aj dokonca herec, kde ako malí aj so svojim bratom Tomom hrali vo filme "Zbláznení do Teba". Ako dablér nadaboval hlavnú postavu vo filme Arthur und die Minimoys, ako model nafotil fotky jedine pre Nemecký časopis MAX. Ako neodolatelný chlapec, idol prevažne dnešných teenegeriek, ale nájdu sa aj ženy fanynky po tridsiatke. Každá fanynka ho raz túži mať vedľa seba. Ale predovšetkým je to citlivý, ale podľa seba aj egoistický a strašne žiarlivý, dokonca o sebe povedal, že je najžiarlivejší chalan na svete. Je pravým opakom svojho o 10 minút staršieho brata Toma Kaulitza. Jeho štýlom je HIP-HOP, podľa ktorého sa aj tak oblieka. Typické sú pre neho široké nohavice a tričká vo veľkostiach XXL, šiltačky a pod nimi má vlasy v štýle dredov, frčí na spevákoví Sammim Deluxe. Tom aj s Billom tvrdia, že niekedy, keď sa zobudia, tak mali také isté sny, ale aj napriek všetkému sú nerozluční, a keď sa spoja oproti dalším členom skupiny, nemá šancu ich nikto prekričat, alebo vyhrať nad nimi.

 
Galéria k článku [3]
Podobné referáty
Tokio Hotel GYM 2.9733 982 slov
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.