referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Vieroslava
Pondelok, 30. marca 2020
Jerome David Salinger Kto chytá v žite
Dátum pridania: 03.10.2003 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: soldi
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 2 125
Referát vhodný pre: Stredná odborná škola Počet A4: 6.6
Priemerná známka: 2.95 Rýchle čítanie: 11m 0s
Pomalé čítanie: 16m 30s
 
Postavy: Profesor dejepisu Spencer: mal chrípku, zanedbával sa, mal rád Holdena, robil si výčitky kvôli tomu, že ho nechal prepadnúť, snažil sa mu poradiť a poučiť ho.
Ward Stradlater: Holdenov spolubývajúci v Pencey, pekný, namyslený, samoľúbi, využívačný sukničkár, ktorý preťahuje dievčence na počkanie, rád sa obdivuje.
Robert Ackley: dotieravý chalan z vedľajšej izby, ktorého Holden ľutoval, ale zároveň mu liezol na nervy svojou vtieravou neodbytnosťou a tým, že vždy každému robil napriek,nechceli ho zobrať do žiadneho spolku, kvôli jeho uhrom a nečistotnosti, neznášal Stradlatera, lebo mu do očí povedal, že by si mal občas umyť zuby, bol zakomplexovaný, vyžíval sa v tom, keď sa ľuďom mohol hrabať vo veciach a presúvať ich.
Jane Gallagherová: Holdenova bývalá priateľka, s ktorou sa zoznámil, keď sa Janein pes vyšpinil na ich záhony, boli susedia, už s ňou dlho nebol, ale stále mu na nej záležalo, bál sa, že sa vyspí so Stradlaterom, počas celého deja sa jej chystá zavolať, ale nikdy na to nenájde odvahu, alebo je príliš neskoro.
 
   1  |  2  |  3  |  4  |  5    ďalej ďalej
 
Zdroje: Kto chytá v žite
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.