referaty.sk – Všetko čo študent potrebuje
Hilda
Pondelok, 11. decembra 2023
Beletrizovaný životopis
Dátum pridania: 17.06.2005 Oznámkuj: 12345
Autor referátu: Ivoo
 
Jazyk: Slovenčina Počet slov: 394
Referát vhodný pre: Gymnázium Počet A4: 1.2
Priemerná známka: 2.86 Rýchle čítanie: 2m 0s
Pomalé čítanie: 3m 0s
 
Kde bolo,tam bolo,bolo jedno žieňa. Kde bolo, tam bolo, bolo jedno chláp. A kde bolo, tam bolo, kde kondómu nebolo, bol jeden malý zákrpok s veľkým srdcom. A bolo to práve to žieňa, ktoré sa vzoprelo svojej mame a menu Jakub.No a tak dostal ten malý zákrpok s veľkým srdcom meno Ivan.
Ako dni plynuli,naučil sa aj chodiť, a ako dni plynuli ešte dlhšie, naučil sa rozprávať. No dni plynuli ešte dlhšie a ešte rýchlejšie a na ten malý zákrpok s veľkým srdcom, neláskou k druhej tete, a teraz už aj škôlke, čakala osudová skúška. Skúška medzi debilitou a mierne nadpriemerným IQ. Skúška, ktorej meno sa mnohí boja aj vysloviť: ŠKOLA.

Už po prvom dni si ten malý zákrpok s veľkým srdcom, neláskou k druhej tete, škôlke a teraz aj novej učiteľke uvedomil, že až teraz sa začína ozajstný boj.Tak ten malý fiškus prešiel dva ročníky s ´´čistým´´, potom daľšie dva s čistým v jazykovej triede. A potom sa to stalo. Ten osudový okamih, ktorý zatiaľ navždy zmenil jeho život. Že čo? Tak predstavte si, že ten malý zákrpok s veľkým srdcom, neláskou k druhej tete, hríbom a teraz už s láskou spomínajúc na škôlku,učiteľku, tretiu a štvrtú triedu, spravil skúšky na gympeľ. Príma bola príma, možno aj preto, že bola prvá.Tam sa mu tiež znepáčila učiteľka matiky. Sekunda prešla ako voda, trojka z matiky tomu zákrpku s veľkým srdcom, neláskou k druhej tete, hríbom a už s láskou spomínajúc na škôlku, učiteľku, tretiu a štvrtú triedu, a teraz už aj s dievčaťom, ktoré sa mu páči, len nenávisti dodá.

Teraz je z neho tercián, ktorý sa v súčasnosti venuje písaniu tohto životopisu, športom, čítaniu kníh a plánom do budúcnosti. A tých má veru dosť. A už naposledy: Momentálne už nie tak malý zákrpok s veľkým srdcom, neláskou k druhej tete, hríbom a učiteľke matiky, s láskou spomínajúc na škôlku, (m)učiteľku, tretiu a štvrtú triedu, s množstvom priateľov, dievčaťom, ktoré sa mu stále páči, a teraz už aj so šibalským úsmevom sa mi zdvôveril, nech je akokoľvek úprimný, že pomýšľa na kariéru športovca alebo reportéra alebo veterinára alebo herca alebo potom už nevie čo,len nech to nie je právnik alebo poisťovák alebo politik.
Tak tu máte môj dlhý životopis o mojom krátkom živote.A ja len teraz môžem dúfať, že ste čítali aj horšie veci.
 
Podobné referáty
Beletrizovaný životopis 2.8491 520 slov
Beletrizovaný životopis 2.8467 490 slov
Beletrizovany zivotopis SOŠ 2.7727 475 slov
Beletrizovaný životopis 2.9017 326 slov
Beletrizovaný životopis SOŠ 2.9635 515 slov
Beletrizovaný životopis SOŠ 2.9433 817 slov
Beletrizovaný životopis 2.9165 369 slov
Beletrizovaný životopis SOŠ 2.8894 537 slov
Beletrizovaný životopis GYM 2.9396 823 slov
Beletrizovaný životopis SOŠ 2.9027 642 slov
Copyright © 1999-2019 News and Media Holding, a.s.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.